Samsun'da Spor Tesisleri Ne Zaman Açılacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'da Spor Tesisleri Ne Zaman Açılacak
06.08.2020 17:20:23

 

Samsun'da Spor Tesisleri Ne Zaman Açılacak

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, ASKF İl Başkanı Şener Aydın, Futbol İl Temsilcisi Hasan Özbulut ve Spor Şube Müdürü Murat Altun, Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç beyi Makamında ziyaret ederek, amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlayıp başlayamayacakları ve il müdürlüğümüze ait ya da kullanımında bulunan merkez ve ilçe spor tesislerinin tamamen açılıp açılmayacağı konularında görüş alış verişinde bulundular.

İl Sağlık Müdürü, amatör futbol kulüplerinin antrenmanlara başlama taleplerinin şimdilik bekletilmesi gerektiğini, ayrıca Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait ya da kullanımında bulunan merkez ve ilce tesisleri hakkında İl Umumi Hıfzıssıhha kurulunun 16.07.2020 tarih ve 96 nolu kararının uygulanmaya devam edeceğini, ülkemiz genelinde ve Samsun özelinde Covid-19 vaka sayılarının seyrine göre gelecek haftalarda Pandemi kurulunda konunun tekrar gündeme alınacağını bildirdi.

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu İsmail Hakkı Kasapoğlu İl Sağlık Müdürü Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Halısaha futbol maç transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cenk Basanogullari     0000-00-00 Ayıptır yahu sporumuz dan başarımızdan oluyoruz.
GALERİLER