Samsunspor Divan kurulundan Nuri Asan Tesisleri açıklaması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsunspor Divan kurulundan Nuri Asan Tesisleri açıklaması
18.01.2022 10:04:05

 

Samsunspor Divan kurulundan Nuri Asan Tesisleri açıklaması

Samsunspor Divan Başkanlık Kurulu 'Saygıdeğer Samsunspor ve Samsun Kamuoyuna Duyurumuzdur' başlığı ile bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklama şöyle;

''14 Ocak 2022 tarihinde toplanan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı Meclisine sunulan ve Bandırma Vapurunun bulunduğu yerden, Serra Otel’e kadar olan dolgu alanının Millet Bahçesi olarak düzenlenmesini içeren İmar Planı değişikliği önergesi oy çokluğu ile kabul edilmiştir. Bir meclis üyesi tarafından bu kapsamda Samsunspor Nuri Asan Tesisleri ile Samsun Tenis Kulübü Tesislerinin bulunup, bulunmadığı sorulmuştur.

Bu soruya karşılık olarak Sayın Mustafa Demir’in verdiği “Şimdilik Nuri Asan Tesisleri olduğu yerde kalacak” şeklindeki cevap sonrası, Samsun kamuoyunda büyük bir tepki oluşmuş, özellikle BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARLARININ nezdinde bu tepkiler artarak devam etmiştir.

Tepkilerin artması üzerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, 16 Ocak 2022 Pazar günü yaptığı yazılı açıklama ile “Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Alt Komisyonu ve Genel Kurulunda ki görüşmelerde, Samsunspor Nuri Asan Tesisleri’nin yerinde muhafaza edileceği net olarak ifade edilmiştir” şeklinde bir metin yayınlamıştır. Bu açıklamayı Samsunspor kamuoyuna verilmiş bir taahhüt olarak kabul ediyoruz. Tabii ki, Büyükşehir Belediye meclisinde kabul edilen önergenin içeriği ve son açıklamanın yeterli olup olmadığı hukukçular tarafından değerlendirilecektir.

Samsunspor Divan Başkanlık Kurulu olarak, bu kentin en değerli markası olan Samsunspor’un haklarını her türlü platformlarda savunacağımızı ve Samsunspor’un zarar göreceği her türlü yaptırıma da sonuna kadar karşı çıkacağımızı Samsunspor ve Samsun kamuoyunun bilgisine sunarız'' denildi.

samsunspor nuri asan mustafa demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan DAŞ     2022-01-18 Seçilmeden önce "ortak akıl"la hareket edeceğiz diye oyları toplayan ninnici sımtafayı siz tanımıyorsunuz.Adam mahkemelik olan 153 binasıyla ilçe terminalinin kılıfını hazırlıyor.Millet bahçesi olunca buralar, o yerler de yasal hale gelecek ve kanunlardan etkilenmeyecek.Çünkü millet bahçelerinde sarayın borusu ötüyor kanunlar fasa fiso.Daha fazla tepki çekmemek için Samsunspor tesislerine bu dönem dokunmaz ama bir daha seçilirse orayı da yerle bir edeceğinden şüpheniz olmasın.Bekleyin görün.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri