Samsun'un En Başarılı Medya ve Tanıtım Ajansı; Kuzey PR
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'un En Başarılı Medya ve Tanıtım Ajansı; Kuzey PR
02.08.2023 16:05:09

 

Samsun'un En Başarılı Medya ve Tanıtım Ajansı; Kuzey PR

Samsun’un başarılı medya ve tanıtım ajansı Kuzey PR, basın danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı hizmetleriyle müşterilerinin gücüne güç katmaya devam ediyor.

Samsun Kuzey PR Medya ve Tanıtım, şehrin öncü markalarına medya ve sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyor. Markaların ve ürünlerinin tanıtımı noktasında başta internet olmak üzere medyanın tüm alanlarında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile dikkat çeken ajans, yerel ve ulusal ölçekteki markaların danışmanlığını yapıyor.

 

Kuzey PR Medya ve Tanıtım, bünyesinde bulunan haber siteleri Samsun Kulis Haber ve Memleket Samsun başta olmak üzere birçok önemli medya kuruluşu ile sürdürdüğü çözüm ortaklığı ile haber akışını sağlarken, fenomen sosyal medya hesapları aracılığı ile de markaların bilinirliğini arttırıyor. Samsunlu gazeteciler Sedat Öksüzoğlu ve Ahmet Çağdaş Çatoğlu tarafından 2019 yılında kurulan Kuzey PR Medya ve Tanıtım, basın danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, prodüksiyon çekimleri, ürün çekimleri, web tasarımı gibi alanlarda hizmet veriyor.

 

Özellikle sosyal medyanın doğru kullanılması ve etkin hedef kitlenin oluşturulması konularına önem verdiklerini söyleyen Ahmet Çağdaş Çatoğlu, “Bir markaya ya da ürüne sahip olmaktan daha çok, bu marka ve ürünü tanıtabilmek önemlidir. Günümüz teknolojisinin hayatımızın en ücra köşelerine kadar soktuğu sosyal medya platformları, işte tam da bu noktada önem kazanıyor. Örneğin bir Instagram sayfasına sahip olmak ile şehrin en merkezi yerinde bir mağaza açmak arasında hiçbir fark yok. Hatta mağazaya günde en fazla 100 kişi getirilebilirken, Instagram sayfasında on binlerce kişi ağırlanabiliyor. Bunu başarılı şekilde yapmanın ve iş hayatına mali kazanç olarak yansıtmanın yolu da profesyonel destekten geçiyor. Biz Kuzey PR olarak bu desteği müşterilerimize sağlıyoruz” dedi.

 

Ulusal ve yerel ölçekte 30’dan fazla markaya aktif olarak danışmanlık yaptıklarını ifade eden Sedat Öksüzoğlu, “Alanlarında uzman bir kadro ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Bünyemizdeki ekip ve ekipmanla başarılı işlere imza atarken, onlarca çözüm ortağımızla birlikte dikkat çeken çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 4 yıla yakın süredir basın danışmanlığı ve sosyal medya danışmanlığı alanlarında, bizi tercih eden müşterilerimizin başarı hikayelerinin vazgeçilmez bir parçası haline geldik. Bugün bizim için sarfedilen, ‘Samsun’un en sosyal medya ajansı’ sözünün hakkını fazlasıyla veriyoruz. Bizimle çalışan markaları ve bu markaların ürünlerini hem müşteri adaylarına ulaştırıyoruz, hem de yerel, bölgesel ve ulusal medya kuruluşları aracılığı ile marka değerlerine değer katmalarını sağlıyoruz” diye konuştu.

Samsun'un En Başarılı Medya ve Tanıtım Ajansı; Kuzey PR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı