Samsun'un Evladı Olarak Samsun’a Hizmet Vermek İstiyorum!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'un Evladı Olarak Samsun’a Hizmet Vermek İstiyorum!
09.05.2023 15:29:43

 

Samsun'un Evladı Olarak Samsun’a Hizmet Vermek İstiyorum!

MHP Samsun milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, "Samsun'a ve Samsunlulara hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

Samsun'un Evladı Olarak Samsun’a Hizmet Vermek İstiyorum!

MHP Samsun milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, "Samsun'a ve Samsunlulara hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

14 Mayıs seçimleri öncesi MHP Samsun 2. Sıra milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, seçim çalışmalarına hız verdi.

Karapıçak, Samsun il ve ilçelerinde durmadan çalışmalarına devam ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.

MHP Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak, seçimlerde Samsun'da tarihi bir oy alacaklarını ifade ederek, "Samsun'un evladı olarak, şehrin sıkıntılarını iyi bilen biri olarak hizmet vermek istiyorum. Biz hep bu sokaklarda, bu mahallelerde ve bu ilçelerdeydik. Yarın yine buralarda Samsun'da olacağız, dün Samsunlu hemşerilerimizin yanında durduk, onlar için mücadele ettik ve yarında birlikte olacağız; hizmetimize devam edeceğiz" dedi.

MHP SAMSUN'DA 3 MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK

Abdullah Karapıçak, Samsunluların gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ederek, "MHP olarak hedefimizde Samsun'da en yüksek oyu almak var. Biz çalışmamızı son güne kadar sürdüreceğiz. MHP Samsun'da 3 milletvekili çıkaracak ve Ankara'ya yollayacaktır" dedi.

Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'a da destek isteyen Milletvekili adayı Karapıçak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Samsun'da beklentilerin çok üzerinde oy alacağına inandığını dile getirerek, Cumhur İttifakı ile birlikte Türkiye'nin büyümesi ve kalkınması yönünde mücadelelerine devam edeceklerini ifade etti.

TEK DERDİMİZ SAMSUN ve SAMSUNLULAR OLACAK!

Samsun'u Ankara ve bürokraside güçlü bir şekilde temsil edebilmek için 3 vekille Ankara'ya gideceklerini söyleyen Karapıçak, "Bize inanan Samsunluları mahcup etmeyeceğiz. Ulaşılamayan değil, her zaman yanlarında olan milletvekilleri olacağız. Halkın her kesimiyle yakından ilgileneceğiz ve şehrimizi unutmayacağız ve unutturmayacağız Bizler Meclise gittiğimizde tek derdimiz Samsun ve Samsunlular olacak. Biz samsun için ,ülkemiz için, geleceğimiz için hep birlikte 'önce Türkiye' diyerek yola çıktık . Allah bizleri size mahcup etmesin inşallah. Desteklerinizi bekliyoruz." dedi.

Samsun'un Evladı Olarak Samsun’a Hizmet Vermek İstiyorum!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri