Suat Kılıç Milletvekili Listesine Girerse Gider Oyumu CHP'ye Veririm!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Suat Kılıç Milletvekili Listesine Girerse Gider Oyumu CHP'ye Veririm!
30.12.2022 13:33:02

 

Suat Kılıç Milletvekili Listesine Girerse Gider Oyumu CHP'ye Veririm!

Denge Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Adnan Bahadır, Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç’ın AK Parti Samsun Milletvekili Listesinde yer alması halinde oyunu CHP’ye vereceğini yazdı.

Bahadır, ‘Gider Oyumu CHP'ye Veririm’, başlıklı yazısında konuyla alakalı bölüm şöyle;

Şunu açık ve net belirtmek isterim ki bu ülkede FETÖ’den onca insan cezaevlerinde yatarken Canik Başarı üniversitesine topladığı milyonlarca liradan tutun da Bakanlığı dönemimde kredi ve yurtlarda kalan öğrenciye sorduğu şiirin kime ait olduğunu bilmemesi sonucu yaptığı uyarıda şiirin kime ait olduğu ortada olmasına rağmen Bakanlığı döneminde Bakanlığa aldığı personelin ne kadarının FETÖ’cü çıktığı ortada iken hala daha Ak partide bir yerlere gelecek durumda ise onun gireceği bir listeye oy vermektense gönül rahatlığı ile gider CHP’ye oy veririm bunu buradan açık ve net ilan ettiğimi herkesin bilmesini isterim. 

Böyle bir insanın hala daha Ak partide siyaset yapacak olması Ak partinin kendisini inkar etmesi demek değil de nedir, onca insan cezaevlerinde yatarken okuduğu yıllardan siyaset yaptığı yıllara dek nerelerde olduğu ortada olan bir insanı hiçbir şey yokmuş gibi toplumu Balık hafızalı sayarak listelere koymaya kalkmak değil Ak partiye bu ülkeye ihanet değil de nedir.

Neymiş efendim gençmiş, ağzı laf yapıyormuş, muş, muş, muş, arkadaş bu ülkede hatta bu şehirde ağzı laf yapan, genç, güzel yüzlü insan kalmadı da ona mı sıra geldi. Bari şehrin eniştesi olan, şehrimizde Dairesi olup senenin yarısını samsunda geçiren ve her fırsatta şehrin her işine karışan ağzı laf yapan yaşı yetmişe de gelse yüz güzelliğinden bir şey kaybetmemiş olan Hasan Hüseyin Ceylanı koyun listeye de laf yapmak neymiş görün.

Allah aşkına böyle saçmalık mı olur, kamu görevinden atılıp, daha sonra beraat etmelerine rağmen kamuya alınmayan binlerce mağdur insan varken siz kalkıp böyle bir insanı listeye koymakla ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamak mümkün değil. Böyle bir insanın listeye girmesi demek en az on bin oyun Ak partiden gitmesi demektir.

Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi Ak partinin bugün itibarı ile üç buçuk Vekili seçme gücü var, şayet listeler adam gibi yapılıp yıpranmamış yüzler, toplumla barışık, insanlarla kaynaşan isimlerden oluşursa dört Vekil çıkar. Hatta liste çok iyi olur, Hükumet emekliye iyi para verip ekonomiye de çeki düzen verirse mevcudu koruma şansını dahi yakalayabilir. Ama dediğim gibi böyle eskimiş yüzleri, millete yukarıdan aşağıya bakan, cemaat defosu olan isimleri listelere koyarsa havasını alır.

Suat Kılıç Milletvekili Listesine Girerse Gider Oyumu CHP'ye Veririm!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Pazarcı     0000-00-00 Suat Kılıçın zamanında sürekli kurduğu cümle “ Eskiye rağbet olsaydı Bit pazarına nur yapardı “ Bırakın yolları yürümekle aşsın
Hatko     0000-00-00 Adnan bey, bu yazıyı yazmak demek sizin ile samimi olan AKP li birisi kulağınıza birşeyler fısıldadı.
Samsunlu     0000-00-00 Samsun’da CHP’li seçmenin dahi sevdiği bir isimdir Suat Kılıç +50bin oy kazandırır Ak partiye.
Bafralı     0000-00-00 Orhan kırcalıyı istemiyoruz
Samsun 6328     0000-00-00 Suat kılıç kuruluşundan bu yana Ak davada olmuş çok hizmet etmiş birisidir. Halkta da ciddi karşılığı olan bir isimdir.Siz zaten Ak Parti'ye oyvermezsiniz sizin derdiniz Suat kılıç gibi sevilen isimler gelipte mevcut değişirse Ak parti Samsun'da sahlanir.
Vatandaş     0000-00-00 Adnan bey çok doğru söylemiş.o zat aday olurda listeye girerse bende oyumu CHP ye veririm.baska adam mi kalmadı da koca şehirde ne oluyor ki bu Ak Parti'ye
Vatan DAŞ     2022-12-30 Ha şöyle, şunu bir anlayamadınız gitti. oy verileceklerin ikisi altılı masada, çoğu trenden itildi, kaptan ve eski bakan gibi yiyiciler gemide kaldı. sonu anap
Şaban     0000-00-00 Bende köktaş ve 6'lı masanın bir ayağı çakma chp'li saadetli a. demircan yeniden listeye giderlerse oyumu mhp'ye vericem.bu ikisi ne kadar akrabası varsa sağlığa doldurup,sağlığı mahvettiler
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri