Tekkeköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Mustafa Yapıcı: Gücümüz alın terimizdir
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tekkeköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Mustafa Yapıcı: Gücümüz alın terimizdir
07.03.2022 17:03:16

 

Tekkeköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Mustafa Yapıcı: Gücümüz alın terimizdir

Tekkeköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adaylığını açıkladıktan sonra çalışmalarına aralıksız devam eden Tekkeköy esnaflarından Mustafa Yapıcı, “Tekkeköy Esnafları olarak bizim en büyük gücümüz alın terimizdir” dedi.

 

TİCARİ VE SOSYAL İŞBİRLİĞİ

Tekkeköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Mustafa Yapıcı, çıkmış oldukları bu yolculuğun, ancak birlikte aynı hedefe inanmak ile güçleneceğini belirterek, “ Binin üzerinde ticaret yapan üyesi olan bir oda düşünün ancak hiçbir üyesinin bir birinden haberi olmasın. Bir birlerinin ne iş yaptıklarını bilmesin. Mesleklerini bilmesin. Kendi aralarında en ufak bir alışveriş olmasın. Nasipse yeni dönemde üyelerimiz arasında hem ticari hem de sosyal bağlarımızı güçlendireceğiz. Bunun için hazırladığım Ticari İş Birliği projemizi hızla hayata geçireceğiz” diye konuştu.

ÜYELERİ İÇİN ÜRETEN BİR YÖNETİM

Günümüz şartlarına kendini adapte etmeyen işletmelerin büyük zorluklar yaşadığının altını önemle çizen Mustafa Yapıcı, “ Başta dijital platformlar olmak üzere yeni projeler üretmek zorundayız. Mesleğimiz, işimiz, yeteneğimiz, sanatımız ne olursa olsun kendi farkımızı ortaya koymamız gerekiyor. Tanıtım, reklam, satış ve pazarlama hamlelerimizi buna göre yapmamız gerekiyor. Tekkeköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni dönemde nasip olursa güçlü, üreten ve gerekli bütün başlıklarda üyelerini destekleyen bir yapı olacaktır. Bizim gücümüz alın terimizdir. Amacımız alın terimizi geleceğe güçlü bir şekilde taşımaktır” şeklinde konuştu.

 

 

Tekkeköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Mustafa Yapıcı Gücümüz alın terimizdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER