Tekkeköy’de Meydanda Bayramlaşma Geleneği Devam Ediyor..
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tekkeköy’de Meydanda Bayramlaşma Geleneği Devam Ediyor..
26.06.2017 13:12:35

 

Tekkeköy’de Meydanda Bayramlaşma Geleneği Devam Ediyor..

Tekkeköy Belediyesi bayramlaşmaları artık gelenekselleşerek her bayramda açık alanda Tekkeköy meydanında yapılıyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından başlatılan meydanda bayramlaşma geleneği artık gelenekselleşerek tüm Tekkeköy tarafından benimsendi.

Tekkeköy’de açık alanda ilçe meydanında düzenlenen bayramlaşmaların halk tarafından benimsendiğini ve artık gelenekselleştiğini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ‘‘2014 yerel seçimlerini kazandığımız günden bu zamana kadar üç yıldır tüm bayramlaşmalarımızı Tekkeköy meydanında açık alanda gerçekleştiriyoruz. Kapalı ortamlarda bayramlaşma yapmaktansa geniş ferah ve halkla iç içe meydanda bayramlaşma programı yaparak halkımız ile kucaklaşıyoruz. Birçok insan makamlarda yapılan protokol havasındaki bayramlaşmalardan çekiniyor ve katılamıyor. Açık alanda tertip ettiğimiz bayramlaşma programımızın amacı halkımız ile aradaki mesafeleri kaldırıp, bayramlaşmayı protokol havasından çıkartıp bütünleşmeyi, birlikteliği sağlamaktı. Bunu da başardık. Halkımızın yoğun katılım sağlaması bunun en güzel göstergesidir. Bayramlar dargınlıkların barıştığı, küslüklerin son bulduğu, birlik beraberliğin kaynaşmanın en güzel şekilde yaşandığı dini günlerimizdendir. Bizde bayram havasına yakışır bir bayramlaşma yaptık. Tüm ülkemizin ve hemşerilerimiz Mübarek Ramazan bayramını tekrar tekrar kutluyorum’ dedi. 


Bayramlaşma programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy ilçe Başkanı Yusuf Güngör, AK Parti teşkilatı, Tekkeköy Belediye meclis üyeleri, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar  ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Başkan Togar Çocukları Unutmadı


Bayramları bayram yapan ve en güzel şekilde yaşayan çocuklarımızdır. Onlar bayramın neşesi ve rengidir. Bayramlaşma programlarımızda çocukları görmek bana ayrı bir mutluluk veriyor diyen Başkan Togar, bayramlaşmaya gelen çocuklarla ayrıca ilgilenip harçlık dağıttı.

Tekkeköy Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar AK Parti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar AK Parti Tekkeköy ilçe Başkanı Yusuf Güngör AK Parti teşki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER