Terme Belediyesi'nde Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi Sevinci
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Terme Belediyesi'nde Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi Sevinci
12.02.2021 09:38:14

 

Terme Belediyesi'nde Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi Sevinci

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) ile Terme Belediyesi arasında Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç' ın makamında düzenlenen sözleşme imza törenine, Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir, Samsun Şube Başkan Yardımcısı Ali Kukuş ve Terme Belediyesi sendika temsilcisi Gökhan Arslan katıldı.

Terme Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen imza töreninde konuşma yapan Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, pandemi süreci nedeniyle sade bir imza töreni düzenlediklerini belirttiler.

Samsun Bölgesinde yer alan yerel yönetimler içerisinde en iyi sözleşmelere bir bir imza attıklarını belirten Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, sözleşmenin Terme Belediyesi'nde görev yapan memurlara hayırlı olmasını diledi.

Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç ise, Terme için gecesini gündüzüne katarak çalışanlarının her zaman yanında olduklarını söyledi.

Başkan Kılıç yaptığı konuşmada; "Terme Belediyesi olarak işçi memur ayrımı yapmadan ilçemiz için gayret ediyoruz. Çalışanlarımızın alın teri kurumadan emeklerinin karşılığını vermeye her daim gayret ettik. Bugün de sendikamızla birlikte imzalandığımız Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi bunun en iyi örneğidir. Başta Sendikamız olmak üzere bu sözleşmenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun. Tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum" dedi.

Tören sonrasında Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, Terme Belediyesi sendika temsilcisi Gökhan Arslan'a başarılı sendikal çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Terme Belediyesi Sosyal Denge Tazminatı BEM-BİR-SEN Savaş Gayretli Terme Belediye Başkanı Av. Ali Kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER