Tokat fuarı, tarım ve gıda sektörünün kalbinde atacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tokat fuarı, tarım ve gıda sektörünün kalbinde atacak!
06.09.2023 11:44:08

 

Tokat fuarı, tarım ve gıda sektörünün kalbinde atacak!

Türkiye'nin en önemli tarım ve gıda etkinliklerinden biri olan Uluslararası Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı, 26-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Tokat ilinin Fuar Alanı'nda gerçekleşecek. Pars Fuarcılık tarafından bu yıl 11. kez düzenlenecek olan fuar, katılımcıları ve ziyaretçileri büyüleyici deneyimlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Birlikte Büyümek İçin Fırsatlar Sunuyoruz!

Tarım, gıda ve hayvancılık sektörlerinin önde gelen firmaları bu etkinliği kaçırmak istemiyor! Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı, katılımcılara benzersiz bir platform sunarak, yeni iş fırsatları keşfetmelerine, yeni müşterilerle buluşmalarına ve sektörün son trendlerini öğrenmelerine imkân tanıyor. Ayrıca, yerel ürünlerini tanıtmak ve uluslararası pazarda adını duyurmak isteyen yöresel üreticilere de kapılarını açıyor.

Neden Tokat Fuarı'na Katılmalısınız?

•             Uluslararası İş Bağlantıları: 11. Uluslararası Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı, uluslararası katılımcılar ve ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunarak iş ağınızı genişletmenize yardımcı olacak.

•             Son Teknoloji ve Trendler: Sektörün son teknolojik gelişmelerini ve trendlerini yakından takip ederek rekabet avantajınızı artırabilirsiniz.

•             Ürün Tanıtımı: Ürünlerinizi binlerce ziyaretçiye sergileyerek firmanızın tanıtımınızı, bilinirliğini artırabilirsiniz.

•             Yöresel Lezzetler: Tokat'ın eşsiz yöresel lezzetlerini keşfetme fırsatı yakalayın.

•             KOSGEB Desteği: Katılımcı firmalarımız KOSGEB desteklerinden yararlanabilecekler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) denetiminde, KOSGEB desteği ile Pars Fuarcılık tarafından Tokat Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek olan 11. Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarına Mandıra Filozofu olarak adı Türkiye’ye mal olmuş, usta sanatçı Müfit Can Saçıntı da yer alacak.

Ziyaretçilere Özel Aktiviteler!

Fuarda sadece iş dünyasına değil, aynı zamanda ailelere ve gıda tutkunlarına da hitap ediyoruz. Yeme içme alanları, çocuk etkinlikleri ve söyleşiler gibi birçok eğlenceli aktivite ile ziyaretçilerimizi ağırlayacağız.

Kayıt İçin Hemen Başvurun!

11. Uluslararası Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı'na katılmak için hemen kaydınızı yapın ve sektörün önde gelen isimleriyle buluşma fırsatını kaçırmayın. Daha fazla bilgi için https://parsfuarcilik.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0501 267 60 00 numaralı Telefon& Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Unutulmaz Bir Deneyim İçin Tokat'ta Buluşalım!

Tokat Fuarı, tarım, gıda ve hayvancılık dünyasının en heyecan verici buluşma noktası olacak. Siz de bu muhteşem etkinliği kaçırmayın ve Tokat'ın eşsiz güzelliklerini keşfetmek için 26-30 Eylül tarihlerini ajandanıza işaretleyin. Gelin, birlikte büyümenin keyfini çıkaralım!

Bu yıl 11.’si gerçekleşecek olan Tokat Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Yöresel Ürünler Fuarı'na katılmak, sektörünüzde yeni fırsatlar keşfetmek ve iş ağınızı genişletmek için mükemmel bir fırsattır.

Tokat Fuarında “Ben de varım” demek istiyorsanız, firmanıza özel stant açmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Tokat Fuarımıza katılmak isteyen değerli Firmalarımız ve kıymetli ziyaretçilerimizin her türlü istek ve talepleri için iletişim bilgilerimizi aşağıya bırakıyoruz. Bu etkinliği kaçırmayın!

İletişim:

PARS FUARCILIK

Telefon: 0501 267 60 00

Web: https://parsfuarcilik.com.tr

E-Posta: info@parsfuarcilik.com.tr

Tokat fuarı tarım ve gıda sektörünün kalbinde atacak!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı