Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Ertorun’dan Cumhurbaşkan Adayı Erdoğan’a Destek Geldi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Ertorun’dan Cumhurbaşkan Adayı Erdoğan’a Destek Geldi
18.05.2023 11:38:36

 

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Ertorun’dan Cumhurbaşkan Adayı Erdoğan’a Destek Geldi

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı ve 28. Dönem MHP İstanbul Milletvekili Adayı Okan Ertorun'dan Cumhurbaşkan Adayı Erdoğan'a destek geldi.

Ülkü Ocakları Eski Başkanı, Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı ve MHP Milletvekili Adayı Okan Ertorun, 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Cumhur İttifakı ile ilgili Önemli Açıklamalar da bulundu.

YÜZYILIN SEÇİMİ VE BÜYÜK KAZANIMLAR

ERTORUN, yaptığı açıklamada; "MHP olarak oylarımızı ve Milletvekili sayımızı artırdık. Cumhur İttifakı olarak TBMM'de çoğunluğu elde ettik. 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi Cumhuriyetimizin 100.yılında önemli bir dönüm noktası olacaktır. ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, TUSAŞ-TEİ, ASPİLSAN, MKE ve Özel Teşebbüsler Savunma Sanayinde büyük başarılar elde ediyor. TOGG, TCG Anadolu, MİLGEM, Altay Tankı, Atak Helikopteri, MMU Kaan, Kızılelma, İHA, SİHA, TİHA, İMECE, ULAK, Tayfun gibi Savunma Sanayinde önemli kazanımlar elde ettik. Nükleer santral hizmete geçti. Petrol ve Doğalgaz aramalarında önemli bir aşamaya gelindi. Bu kazanımların devamı için Sn. ERDOĞAN’ı güçlü bir şekilde destekliyoruz.

ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ

Ülkücü ve MHP Milletvekili Adayı olarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ülkemiz ve değerlerimiz için tüm gücümüzle teşkilatımızla birlikte mücadeleye devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılında, Ülkemiz için, Büyük Türkiye için, Cumhur İttifakı’nın önemini bir kez daha görülmüştür. Zor bir dönemden geçiyoruz. Güçlü devlet yönetimi ile Deprem, Sel gibi Afet ve Acil Durumlara hızlı müdahale ile yaralar sarılmaya devam ediyor. Deprem Konutları da kısa zamanda yapılıp teslim edilecektir. Milletimiz müsterih olsun, bu zor günleri köklü devlet, millet ve medeniyet geleneği ile ve güçlü dayanışma ile aşacaktır."

 

GENÇLIĞİMİZİ KORUYACAĞİZ

ERTORUN "MHP ve Cumhur İttifakı, Vatanını ve Milletini seven, Milli ve Manevi değerlerine bağlı, Devletinin bölünmez bütünlüğüne bağlı her türlü kötü tehlike, terör, LGBT gibi ahlaksız bir akım ve deizm gibi inanç tehlikesine karşı gençliğimizi korumak için dik duran milli birliğin ittifakıdır. Gençliğimizi bu zararlı akımlardan korumak için, daha fazla eğitim-öğretim, ekonomik, sosyal destek ile spor gibi imkanlar ve manevi değerler kazandırarak koruyacağız.

GENÇLİK VARSA GELECEK VAR

Gençliğimizi, gelecek nesilleri korumak, ülkemizin güvenli yarınlara güçlü bir şekilde ilerlemesini sağlamaktır. Gençlik varsa gelecek var, gençlik varsa Güçlü Türkiye’nin yarınları var. Gençlik ülkemizin teminatıdır. Ülkücü Gençlik 57. Alaydır. Ülkenin Teminatıdır.

 

TÜRK DEVLETLER TEŞKİLATI

ERTORUN "Her zaman Devleti’nin yanında olan biz Ülkücüler, yakın tarihte olduğu gibi, zor şartlarda elini taşın altına sokmuş ve Türk siyasal hayatının en önemli değeri olduğun göstermiştir. Cumhur İttifakı, Milletinin Devletiyle kucaklaşmasını sağlayan bir “Milli İttifaktır.” Milliyetçi siyaset ve Milli Devlet, kısa zamanda etkisini göstermiş Türk Devletler Teşkilatı Kurulmuş, Türkiye’nin Kızılelma’sı, ve Turan’ı yeniden Türk Birliği olmuştur."

 

TÜRKİYE YÜZYILI

ERTORUN "Biz Ülkücülerin, tek sevdası Vatan, Bayrak ve Devletimizin bekasıdır. Cumhur İttikafı, bu zor dönemde ülkemizi Türkiye Yüzyılına taşıyacak önemli bir merkez olacaktır. Ülkemizin tüm sorunlarını iyi biliyor ve çözümü için Sayın Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin milli duruşu ve milliyetçi politikaları ülkemizi güçlü yarınlara ve Türkiye Yüzyılına taşıyacağına inancımız tamdır."

 

KIZILELMA İÇİN ERDOĞANA DESTEK

ERTORUN "Kızılelma ve Turan Ülkümüzde, her zaman olduğu gibi bundan sonrada Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde ve Bilge Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’nin alacağı her karar da Ülkü Ocaklarında yetişen Genç bir MHP Milletvekili Adayı olarak, davamızın güçlü bir şekilde temsili ve Ülkücü bir nefer olarak her zaman yanında ve emrinde olmaya devam edeceğiz. 13. Cumhurbaşkanlığı Seçimi İkinci Turunda da Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ı güçlü bir şekilde destekleyeceğiz" dedi.

Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Ertorun’dan Cumhurbaşkan Adayı Erdoğan’a Destek Geldi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri