Sağlık
Giriş Tarihi : 25-05-2023 11:46   Güncelleme : 25-05-2023 11:46

Vm Medical Park Samsun Hastanesi’nden Anlamlı Etkinlik

VM Medical Park Samsun Hastanesi hekimleri ile Medical Park Samsun Engelli Gücü Takımı 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla futbol maçı yaptı.

Vm Medical Park Samsun Hastanesi’nden Anlamlı Etkinlik

VM Medical Park Samsun Hastanesi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla farkındalık için Medical Park Samsun Engelli Gücü Gençlik ve Spor Kulübü oyuncularıyla dostluk maçı düzenledi. Düzenlenen dostluk maçında, ampute oyuncularıyla ile VM Medical Park Samsun Hastanesi hekimleri karşı karşıya geldi.

“Engelli bireyler toplumdan soyutlanmamalı”

Engelli bireylerin toplumdan soyutlanmamasının çok önemli olduğunu söyleyen VM Medical Park Samsun Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu, “Bizler bu bütünlüğü sağlamakla ve bu bilinci oluşturmakla yükümlüyüz. Bu bilinci oluşturmak için bugün hastanemizde Ampute Milli Takım oyuncularımızın ve hekimlerimizin katılımıyla bir dostluk maçı düzenledik. Katılımları için kendilerine teşekkür ederiz" diye konuştu.

“Dostluk maçından çok keyif aldık”

Medical Park Samsun Engelli Gücü Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Elmalı ise, "Yıllardır ana sponsorumuz olan VM Medical Park Samsun Hastanesi desteklerini hiçbir zaman spora gönül veren kulübümüzden esirgemedi. Her zaman yanımızda oldular.  Düzenlenen bu dostluk maçından çok keyif aldık. VM Medical Park ailesine ve yöneticilerine teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Recep YAZGANRecep YAZGAN