Yaparsa Yine Ak Yine Ak Parti Yapar!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yaparsa Yine Ak Yine Ak Parti Yapar!
27.04.2023 16:27:00

 

Yaparsa Yine Ak Yine Ak Parti Yapar!

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mücahit Yılmaz, Akasyamhaber’i ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan’la bir süre sohbet etti.

Ziyarette seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Yılmaz, sahada vatandaşların AK Parti’ye teveccühlerinin çok iyi olduğunu AK Parti’nin Samsun’da beklenilenin üzerinde oy alarak seçimlerden büyük bir zaferle çıkacağını kaydetti.

Millet İtifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu’nun HDP ile görüşmesi ve HDP’yi Altılı Masanın yedinci ortağı haline getirmesine seçmenin tepkisi büyük olduğunu da dile getiren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Mücahit Yılmaz, “seçmen HDP’yi her zamankinden daha fazla beka meselesi olarak görüyor. Bu sebepten dolayı da sahada güvenebileceği, her sözünü tutan tek lider olarak yine Recep Tayyip Erdoğan’ı görüyor” diye konuştu.

Yaparsa Yine Ak Yine Ak Parti Yapar!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Beynini kullan     0000-00-00 Neyi yapar? Bos kutusunuz. Hep algi pesindesiniz. IQ testi yapsalar hepiniz sinifta kalrsnz. Millet de bos kutu, desen ki lideri adam olsun. O yuzden ulkeden umudu kestim. Avrupa bizi kiskaniyor, ver mehteri.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri