Yeniden Refah Partisi’nin Siyasi Anlayışı Neden Önemli?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yeniden Refah Partisi’nin Siyasi Anlayışı Neden Önemli?
05.04.2023 15:34:17

 

Yeniden Refah Partisi’nin Siyasi Anlayışı Neden Önemli?

Türkiye çok önemli bir seçimin kavşak noktasına gelmiş durumda. Seçmenler kavşak noktasında bekliyorlar. Bir yol yerli ve milli bir şekilde Türkiye’nin şahlanış dönemini gösterirken, diğer yol ise; PKK ve benzeri terör örgütlerinin güdümünde yalan, dolan, çukur, çöp, yol güzergâhını işaret eder.

Cumhur İttifakı, şemsiyesine baktığımızda; Ak Parti, MHP, BBP, YRP, HÜDA PAR’dan oluşan dünya görüşleri birbirine çok yakın partilerden oluşmaktadır. Bu saydığım beş parti diyor ki; biz Türkiye’yi Batı zihniyetine asla köle yapmayacağız. Biz, Türkiye’yi hak ettiği yere çıkaracağız.

Bu kısa girişten sonra Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye içinde neden önemli olduğu üzerinde durabiliriz.  

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yeniden Refah Partisi’nin Siyasi Anlayışı Neden Önemli?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
doğrucu davut     2023-04-06 Yeniden refah partisi deyince yenimi oluyor. Merhum necmettin erbakanın mirası yalıyı kız kardeşiyle paylaşamayan Fatih erbakan değilmiydi.. bu arada cumhur ittifakının bileşeni akp mhp bbp ve hüdapar nası aynı dünya görüşüne sahip hüdapar hizbullahın siyasi kanadı değilmi türk kelimesinden rahatsızlık duyduklarını parti programınada yazmamışlarmı ayrıca yerel yönetimlerin güçlendirilmesini be atanan belediye başkanının görevden alınmamasını söylememişlermi bu hdp nin dili değilmi
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri