Yılmaz Özdil kaçak oynadı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yılmaz Özdil kaçak oynadı!
26.07.2023 17:21:14

 

Yılmaz Özdil kaçak oynadı!

Geçtiğimiz günlerde Cem Uzan ve Fatih Çekirge ile 2000 yılında Star Gazetesi’nde, mütefekkir Salih Mirzabeyoğlu’nun konu olduğu “Tıraş Olurken Yüzünü Kesti!” adlı “utanç verici!” manşetle alakalı röportaj yapan Yakup Köse: “Bu işin ucunu bırakmayacağız!” dedi ve olayla alakalı kalan son kişi Yılmaz Özdil ile bir röportaj talep etti.

Özdil manşetle alakası olmadığını söyledi ve: “AK Parti trollerinin benim üzerime sıvamaya çalıştığı bir iş.” dedi.

Akabinde Köse: ”2000 yılında AK Parti mi vardı?” Sorusunu sordu ve Özdil bu soruyu cevapsız bırakıp manşeti yalanladı.

“Manşetin atıldığı zamanda yazar olan birkaç kişinin, şuanda AK Parti’de yetkili olduklarını.” Söyleyerek acemice bir yanıt verdi.

Gazeteci Yakup Köse’nin: “Yılmaz Bey; yazarlar, yazı işleri müdürlüğü ve genel yayın yönetmenliği arasında ki farkı biliyorum. Siz genel yayın yönetmeniydiniz, atılan manşetten nasıl haberiniz olmaz?” Sorusu üzerine Özdil: ”Siz kimin tetikçisisiniz?” Dedi ve telefonu kapattı.

Sonrasında “Cem Uzan, özür dilemekte haklı bu manşet kabul edilemez. Bu manşeti ben atmış olsaydım özür dilerim.” şeklinde bir mesaj gönderdi. .

Bugünlerde gazetelerin manşetlerini eleştiren ve ders vermeye çalışan Yılmaz Özdil, kendisinin genel yayın yönetmeni olduğu süreçte atılan işkenceyi öven ve mütefekkir Mirzabeyoğlu’nun konu olduğu “rezil manşetten” habersiz olduğunu söyleyerek kaçak oynadı.

 

Yılmaz Özdil kaçak oynadı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı