Genç MÜSİAD Samsun’dan İŞKUR, KOSGEB ve OKA’ya ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Genç MÜSİAD Samsun’dan İŞKUR, KOSGEB ve OKA’ya ziyaret
16.10.2018 11:27:51

 

Genç MÜSİAD Samsun’dan İŞKUR, KOSGEB ve OKA’ya ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Gençlik Kurulu  İŞKUR, KOSGEB ve OKA’ ya ziyarette bulundular.

Genç MÜSİAD Samsun İŞKUR Müdürü Haşim Meydan, KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu ve OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen‘e kendilerini tanıttıktan sonra yaptıkları işlerden de bahsettiler.

İŞKUR Müdürü Haşim Meydan ile genç MÜSİAD ortak çalışma konusunda fikir alışverişinde bulundular.

KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu gençleri genel destekler hakkında ve gelecekteki devlet teşvikleri konusunda bilgilendirdi.

OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ise şuan tasarruftan kaynaklı desteklerde belli küçülmeler olduğu yönünde bilgi verdi ve OKA onay sürecindeki projelerinde hangi aşamalardan geçtiği konusunda bilgi verdi.

Genç MÜSİAD ‘ ın ziyaretlerinde her krizden bir fırsat doğar noktasından hareketle,  genç girişimcilerin işadamlarından tecrübe edinme konusu üzerinde duruldu ve ülkemizin üretim toplumu olma yolunda ilerleyebilmesi adına gençlerin daha çok çalışması ve tecrübe konusunda büyüklerinden dersler alınması gerektiğinden bahsedildi.

Kurum müdürleri piyasa koşullarında kurumların işleyişleri ve bu kurumlardan nasıl yararlanılır bununla alakalı bilgiler verdi. Her zaman gençlerin yanında olduklarını belirttiler.

Genç MÜSİAD Samsun İşkur Müdürü Haşim Meydan, KOSGEB Müdürü Nebahat Livaoğlu ve OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, Genç MÜSİAD Samsun Başkanı Ersin Canikli ve üyelerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdiler.                                                                                                          

Genç MÜSİAD Samsun İŞKUR KOSGEB OKA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER