19 Mayıs İlçesine Yeni Tesisler
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
19 Mayıs İlçesine Yeni Tesisler
05.05.2021 12:02:57

 

19 Mayıs İlçesine Yeni Tesisler

19 Mayıs Belediyesi ilçedeki spor alt yapı tesisleri güçlendirmeye devam ediyor.

Son on yılda hizmete aldığı spor yatırımlarıyla Samsun ilçeleri arasında en çok yatırımı alan 19 Mayıs İlçesi yeni yatırımlar için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile sözleşme imzaladı.

Hazırladığı talep dosyasıyla, İlçedeki Atatürk İlköğretim Okulu ve Anadolu Lisesi bahçelerine halı saha spor tesisi, Pazar mahallesinde Şehit Furkan Doğan Parkı içerisinde bulunan tenis kortunun üzerinin kapatılması işi için Spor Toto Teşkilat başkanı Bünyamin Bozgeyik ile sözleşme imzalayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ve emeği geçenlere teşekkür ederken, 19 Mayıs Belediyesi tarafından kısa süre içerisinde ihalelerini gerçekleştirecekleri tesislerin ilçeye hayırlı olmasını diledi.

19 Mayıs Belediyesi Spor Toto Teşkilat Başkanlığı Bünyamin Bozgeyik 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik 19 Mayıs Beledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER