Açlık Edebiyatı Yapanlar Türkiye’yi Nasıl Kurguluyorlar!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Açlık Edebiyatı Yapanlar Türkiye’yi Nasıl Kurguluyorlar!
18.04.2023 12:24:17

 

Açlık Edebiyatı Yapanlar Türkiye’yi Nasıl Kurguluyorlar!

​ AK Parti Milletvekili Adayı Şenocak Saha Çalışmalarına Devam Ediyor

 

AK Parti Milletvekili Adayı İrfan Şenocak saha çalışmalarına devam ediyor.

Seçim çalışmalarına ilkadım, Atakum, Canik, 19 Mayıs ve Vezirköprü ilçelerinde yoğun bir şekilde devam eden Ak Parti Milletvekili Adayı İrfan Şenocak " Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonu inşası için yola çıktıklarını, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye'nin daha istikrarlı hale geldiğini ve krizler karşısında daha hızlı karar verebilen bir noktada olduğunu belirtti.

Şenocak şöyle devam etti;

“Cumhurbaşkanımız, liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençliği, gençlerimizin geleceğini düşündüğü kadar, milletimizin birliğini, dirliğini, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü düşündüğü kadar karşımızdaki altılı, yedili sekizli masadakilerin hangisi düşünüyoruz bana söyler misiniz? Bana söyler misiniz, açlık edebiyatı yapanlar, Türkiye’nin beş yılını, on yılını, elli yılını geleceğimizi, bugünün küresel rekabet ortamında nasıl kurguluyorlar, nasıl hazırlıyorlar? Bu soruların cevabını halkımız 14 Mayıs günü sandıkta en güzel bir şekilde verecektir.

Samsunumuzda gidilmedik ilçe sıkılmadık el bırakmayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılında bugüne kadar yapılan yatırımların taçlandırılması için halkımızdan destek istiyoruz.14 Mayıs gecesi şanlı bir zafer alacağımıza şüphemiz yok. Sahada geziyoruz, bu güveni bizlere sizler veriyorsun. Allah sizlerden razı olsun." dedi.

Açlık Edebiyatı Yapanlar Türkiye’yi Nasıl Kurguluyorlar!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri