Alaattin Çakıcı Emperyalizmin Yeni Yeşil Kuşak Tanımını Yaptı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Alaattin Çakıcı Emperyalizmin Yeni Yeşil Kuşak Tanımını Yaptı
06.09.2020 18:41:44

 

Alaattin Çakıcı Emperyalizmin Yeni Yeşil Kuşak Tanımını Yaptı

Geçtiğimiz aylarda çıkarılan infaz yasası ile tahliye edilen Alaattin Çakıcı, Kamuoyuna önemli açıklamalar yaptı.

 BUGÜNKÜ YEŞİL KUŞAK GİRİT ADASI'NDAN BAŞLAYIP EDİRNE KARAAĞACA KADAR UZANIYOR!

Çakıcı’nın Twitter hesabından yaptığı açıklamalar şöyle;

Sovyetler dağılmadan evvel yeşil kuşak Türkiye'nin batısından başlayıp Hindistan sınırında biterdi batı ve üst akıl yaşadığımız coğrafyayı ve İslam alemini kan gözyaşı ölümler ülkelerinde savaş olan insanların başka ülkelere sığınmasına neden olan üst akıl bugünkü yeşil kuşağı Girit Adası'ndan başlayıp Edirne Kara ağaca kadar üstler kurarak ülkemizi hem batıdan, hem Güney'den, hem de doğudan sıkıştırmak istemektedir.

KURTULUŞ SAVAŞINDA GELDİKLERİ GİBİ GİTTİLER

Sınır ötesindeki ülkemizin bekası için verilen şerefli mücadele de Doğu Akdeniz'de yaşanan son yıllarda değişmeyen bir asır evvel batının piyonu olarak Anadolu'ya çıkan Yunanlıları kullananlar bugün de Yunanlılar üzerinde ülkemizi kuşatmak istemektedir.

Ama unutmasınlar ki Çanakkale'de Kafkas cephesinde Kutül Amere de ve Kurtuluş Savaşı'nda geldikleri gibi gittiler.

Devletimiz ve milletimizle birlikte bu yola baş koymuştur.

Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde bazı kendini bilmez densizler ve taciz ile şerefsizlik yapan Musa Orhan isimli uzman çavuşun neden olduğu cinsel tecavüzden dolayı intihar eden İpek Erin ölümüne neden olan bu şerefsizin bir de bozkurt işareti yaparak milliyetçileri zan altında bırakma hakkına sahip olmayan bu ırz düşmanı en ağır şekilde devletimiz tarafından cezalandırılmalıdır.

TÜRK KÜRT KARDEŞTİR BÖLÜCÜLER VE PKK KALLEŞTİR

Bir de ekonomik koşullardan vatanımızın Doğudan batıya  gelen Siirtli kız kardeşimizin tokatlanmasını esefle kınar Allah Mazlum'a el kaldıranı bildiği gibi yapsın.

Bu bilinmeli ki Türk Kürt kardeştir bölücüler ve PKK kalleştir güzide vatanımızın her zerresini namusu kadar seven iffeti kadar koruyan her etnik grup vatandaşlık bağıyla devletimizin birer bireyidir.

Bazı densizler önyargılı davranmaktadır. Her Kürt PKK'lı değildir onlar da Biz Türkler kadar devletimize gönülden bağlıdır.

alaattin çakıcı yeşil kuşak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER