Asil bir duruş sergiledi helal olsun Başkan!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Asil bir duruş sergiledi helal olsun Başkan!
07.05.2023 09:28:38

 

Asil bir duruş sergiledi helal olsun Başkan!

MHP Samsun Milletvekili adayı Abdullah Karpıçak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine katılan İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'a “asil bir duruş sergiledi helal olsun” diye paylaşım yaptı.

Cumhuriyet Meydanı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından düzenlenen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingine  İYİ Partili İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın da katıldı.

MHP Samsun Milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş'ın Cumhur İttifakı mitingine katılmasını son derece anlamlı bularak kendisine sosyal medya hesabından “Asil bir duruş sergiledi, helal olsun” diye yazdı.

Karapıçak’ın paylaşımı şöyle;

"Bir önceki yazımda Necattin Bey'e teşekkür etmiştim, şimdi helal olsun diyorum. Cumhur İttifakı mitingine giderek, ASİL BİR DURUŞ SERGİLEDİN Başkan! Ama yeter mi, yetmez! Asıl merak ettiğim şu Neden İYİ Parti veya CHP’den bir saz, söz çıkmıyor"

“Yetmez” derken MHP Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak’ın İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş’a ne gibi bir mesaj gönderdiği de merak edilmeye başlandı.

İYİ Parti ve CHP'nin bu duruma neden sessiz kaldığı ise henüz netlik kazanmış değil.

Ancak, seçim sonrasında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın partisinden ihraç edilip edilmeyeceği merak konusu olmaya devam edeceğe benziyor

Kaynak: Kapsamhaber

MHP Samsun milletvekili adayı karapıçak necattin demirtaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakkı     2023-05-08 Hüdapar konusunda mı ses çıkmamış anlamadım.
Vatan DAŞ     0000-00-00 Broşürde karaBıçak sosyal medyada karaPıçak , algını anlıyoruz.
Ilkadim secmen     0000-00-00 ihraç edemezler .bunu demirtaş biliyor. Ama kesin iyi parti ipler kopmuş. istifa etsin diye bekliyorlar. Demirtaş son 14 mayısı bekliyor. Ama neyi beklerse beklesin . Demirtaşin siyasi hayatı bitmiştir.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri