Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-08-2023 18:10   Güncelleme : 14-08-2023 18:10

Başkan Köse'den AK Parti'nin Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, AK Parti'nin 22'nci Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Köse'den AK Parti'nin Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

 

Yazılı açıklama yapan Başkan Mehmet Köse, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'ye ve millete hizmet yolunda ilk günkü gibi gayretle, aşkla çalışmalara hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.

AK Parti'nin 21 yıl boyunca sayısız hizmetleri, devasa yatırımları ülkeye kazandırdığına dikkat çeken Başkan Köse, "AK Parti'mizin ülkemize ve milletimize hizmet için yola çıkışının 22. yıl dönümündeyiz. Bizim daha yapacak çok işimiz, milletimiz ile birlikte gidecek çok uzun yolumuz var. AK Parti henüz 22 yaşında, doğrular için hep işbaşında. AK kadrolar ilk günkü gibi bugün de milletimiz için gece gündüz hizmet yarışı içerisinde" dedi.

Başkan Köse, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi; "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' sözü ile başladığımız bu yolculukta AK Parti, miletimizin büyük desteği ve teveccühü ile girmiş olduğu her seçimden birinci çıktı. AK Parti ilk gün olduğu gibi bugün de milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahip. Milletimize hizmet şiarıyla çıktığımız bu yolculukta iktidarda geçen 21 yıl boyunca nice eserleri ülkemize kazandırdık, milletimizin hizmetine sunduk.Tabii bu hizmetleri bir bir hayata geçirirken darbe girişiminden, kurulan tuzaklara, ekonomik saldırılarla karşı karşıya kaldık. Ancak tüm bu saldırıları, tuzakları Allah'ın yardımı, birlik beraberlik içinde nilletimizin omuz omuza vermesi ile bertaraf ettik. Nice badireler atlatarak bugünlere geldik. İnşallah şuanda yaşanan sıkıntıların da üstesinden geleceğiz. Sn. Cumhurbaşkanımızın lideriğinde ülkemizin her meselesini çözüme kavuşturduğumuz gibi hayat pahalılığınında üstesinden gelip, her zaman olduğu gibi milletimizin refahı için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye olarak hedeflerimiz doğrultusunda hep birlikte çok daha güçlü şekilde yolumuza devam etmekte kararlıyız. Biz milletimizi ile biriz, beraberiz, güçlüyüz.

Milletimizin kendisi olan AK Parti'mizin 22'nci yaşını kutlarken, kuruluşumuzdan bugüne bu kutlu davaya hizmet eden, başarısı için çalışan tüm yol arkadaşlarımıza, destekleri ve sevgileriyle partimizi zirvede tutmaya devam eden milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum. Ahirete irtihal edenlere Allah'tan rahmet diliyorum."

Recep YAZGANRecep YAZGAN