Başkan Togar Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Togar Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi
15.01.2022 16:07:23

 

Başkan Togar Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar kütüphanesiz okul kalmayacak projesi çerçevesinde okullara kazandırdığı yeni kütüphanelerde öğrencilerle bir araya gelerek kitap okuma etkinliği gerçekleştirip, söyleşi yaptı.

Tekkeköy ilçe sınırları içerisindeki tüm okullara yeni modern ve kapsamlı kütüphaneler kazandıran Başkan Togar okullardaki kütüphaneleri tek tek ziyaret ederek öğrencilerle buluşuyor.

GELECEĞİN ANAHTARI ÇOCUKLARIMIZDA

Geleceğin anahtarının bugünün küçüğü yarının büyüğü çocuklarda olduğuna dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Eğitime yapılan yatırımlar yarınlara yapılan yatırımlardır. Bizde göreve geldiğimiz ilk günden bu zamana kadar eğitim için seferber olduk. Evlatlarımızın eğitim öğretim yuvalarında en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için fiziki, teknolojik ve bilişsel yönden tam manasıyla donatılmış okullarla ilçemizin dört bir yanını ördük. Girişimlerimiz ile ilçemizdeki okul sayısını beklenilenin çok çok üstüne taşıdık” dedi.

Tekkeköy’de yeni okulların yapılmasına öncülük etmenin yanında mevcut okulların her türlü ihtiyaçlarının karşılandığına vurgu yapan Başkan Togar, “Eğitim yuvalarının fiziki yapısının ve çevresinin en iyi duruma getirilmesi için tüm ekiplerimiz ile her daim görevde olduk olmaya da devam ediyoruz.

TOGAR YENİ YAPILAN KÜTÜPHANELERDE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Okullara kazandırılan kütüphanelerin son durumunu ve tespitlerini yerinde yapan Başkan Togar, “Okullarımıza kazandırmış olduğumuz kütüphanelerimizi bir bir gezdik. Öncelikle tespitlerimizi yaptık. Ardından öğrencilerimiz ile birlikte kitap okuma etkinliği gerçekleştirdik. Sonrasında geleceğin teminatı öğrencilerimiz ile sohbet edip, söyleşi gerçekleştirdik. Gerçekten her okulumuzda farklı ve çok keyifli söyleşiler gerçekleştirdik. Bizde bu vesileyle öğrencilik yıllarımızı hatırlamış olduk” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Togar Öğrencilerle Söyleşi Gerçekleştirdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert