Samsun Haber
Giriş Tarihi : 23-03-2023 16:43   Güncelleme : 23-03-2023 16:43

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Gayretli'den, Genel Başkan Uslu’ya Ziyaret

Bir dizi sendikal faaliyet ve ziyaret için Ankara’da Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli Bem Bir Sen Genel Merkezini ziyaret ederek Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu ile görüştü.

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Gayretli'den, Genel Başkan Uslu’ya Ziyaret

Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu’nun makamında gerçekleşen ziyarette Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli, Genel Başkan Uslu’ya Bem-Bir-Sen Samsun Şubesinin sendikal faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Uslu ve Gayretli ziyarette sendikal ve güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli nazik kabulleri ve misafirperverliğinden ötürü Genel Başkan Uslu’ya teşekkür ederek; “Öncelikle Milli Mücadelenin başlangıç şehri Samsun’dan Sayın Genel Başkanımız Levet Uslu’ya selamları iletirim. Bem Bir Sen Samsun Şubesi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Bu süreçte Memur Sen İl Başkanımız Hamdi Yıldız ile koordine ve işbirliğinde çok başarılı bir süreç yaşamaktayız. Sayın Genel Başkanımız Levent Uslu’ya birlik ve bereket ayı olan Ramazan Ayının hayırlar ve başarılar getirmesini Rabbimden niyaz ederim.”dedi.

Memur Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu Samsun’un Türk milletinin bağımsızlık güneşinin doğduğu il olduğunu belirterek tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerifini tebrik etti. Genel Başkan Uslu ayrıca Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek başarılar diledi.

Recep YAZGANRecep YAZGAN