Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-08-2023 12:08   Güncelleme : 10-08-2023 12:08

BEM BİR SEN Samsun Şubesinden Genel Merkez Çıkarması

Geçtiğimiz ay gerçekleşen ve mevcut başkan Savaş Gayretlinin güven tazeleyerek yeniden başkan olarak seçildiği Bem Bir Sen Samsun Şubesi 1. Olağan kongre neticesinde oluşan Yönetim, Denetim ve Disiplin kurullarından oluşan heyet Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli’nin başkanlığında Bem Bir Sen Genel Merkezini ziyaret ettiler.

BEM BİR SEN Samsun Şubesinden Genel Merkez Çıkarması

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli’nin başkanlığındaki Samsun heyeti ile Ankara’da bulunan Genel Merkezini ziyaret ederek Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu ve Genel Başkan Yardımcıları Faruk Zihni, Ercan Olgun, Sedat Bika ve Ahmet Temel ile tek tek görüşerek sendikal faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunup Memur-Sen 7.dönem toplu sözleşme konusunda bilgi alışverişinde bulundular.

 

Ziyarette Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu ve genel başkan yardımcılarına nazik kabulleri ve genel kurul sürecinde vermiş oldukları destekler için teşekkür etti.

 

Bem Bir Sen Genel Başkanı Levent Uslu ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek Gayretli ve ekibine teşekkür etti ve 7. Toplu sözleşme görüşmeleri hakkında bilgiler aktardı.

 

Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ; “ Sendika olarak her zaman temsil ettiğimiz üyelerimizin kazanımlarına yenilerini eklemek ve çalışma hayatlarını kolaylaştıracak yeni kazanımlar elde etmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nazik ev sahipliği  ve bizlere vermiş oldukları desteklerden ötürü için Genel Başkanımız Sayın Levent Uslu ile ekibine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.

 

 

Recep YAZGANRecep YAZGAN