Bir Narsistin Cinayet Günlüğü Romanı Zirvede
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bir Narsistin Cinayet Günlüğü Romanı Zirvede
19.05.2023 11:47:41

 

Bir Narsistin Cinayet Günlüğü Romanı Zirvede

Yazar Aydın Benli’nin en son çıkan polisiye romanı “BİR NARSİSTİN CİNAYET GÜNLÜĞÜ” geçen hafta okurlarıyla buluşmuştu.

Sıra dışı konular ve öyküleri kaleme alan Aydın Benli bu romanında Narsist karakter yapısını romanında işlemiş ve gerçek yaşanmış hayat hikâyesini sürükleyici ve akıcı dille anlatarak okurun beğenisini kazandı.  En çok satanlar listesine girmeyi başaran BİR NARSİSTİN CİNAYET GÜNLÜĞÜ romanı zirveye yükseliyor. Aynı romanın “Başkomiser Murathan” isimli senaryosu da hazır.

   Anadolu romancılığına yeni bir ivme kazandıran yazar Aydın Benli, yazdığı Ankara Polisiye ve macera romanlarıyla en çok beğenilen yazarlar arasına çok girdi. Bu güne kadar 10 eser çıkaran Aydın Benli Bir Narsistin Cinayet günlüğü romanında günümüz sorunların en büyüğü olan Narsistleri ve onların bizlere verdiği büyük zararları romanında işlemiş.

SİZ BİR NARSİSTE ÂŞIK OLDUNUZ MU?

Öldürmek; sadece bıçakla, silahla kanla olmuyor; bazen bir bakışla, bir sözle de cinayet işlenebiliyordu. Bu cinayet hunharca ve zalimce işleniyordu. Verilen emekle, yapılan fedakârlıklarla, sevgiyle, yarım kalmışlıklarla insanın bedeni gibi duyguları öldürülüyordu. Bu cinayet silahsız işlenen ama insanın ömrü boyunca sol yanında acı çekmesine neden olan acıların bütünüydü.

“Peki hocam, bir narsistle karşılaştığımızda ne yapmalıyız?” deyince, “Yapacağınız fazla bir şey yok. Hayatınızı mahveder, enerjinizi alır, sizi intihara kadar sürükler. Tek yapmanız gereken arkanıza bakmadan bu narsisten kaçarak uzaklaşmaktır,” dedi.

Beni silahsızca öldürmüşlerdi, sol yanımda hep bir acı vardı kimsenin bilmediği, bilemeyeceği. Duygularımın katilini öldürmek için içimdeki Medusa Zümra benimle pazarlık yapıyordu. “Öldür onu, öldür!” diyordu küçük fısıltılarıyla.

Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir alışkanlığı vardır. Öğretmen Zümra Ecrin’in hayatını günlüğüne yazmasıyla saklı kalan gerçekler ortaya çıkacaktı.

Ali Müdür, Yüksel, Eymen, Dr. Arif, Aytekin, Eylem ve İlker intihar mı etti yoksa öldürüldü mü? Yoksa bu büyük bir lanet miydi?

Başkomiser Murathan ve ekibinin kendine has yöntemler ile olayların üzerine gidip bu olayları çözmesini anlatıyor. TR 9 haber sunucusu Nida Elif ve Murathan’ın masum aşk hikâyeleri… Katil kim? Zümra Ecrin lanetlenmiş miydi? Yoksa ölümler cinayet miydi? Siz bir narsiste âşık oldunuz mu? Soruların cevap aradığı, gerçek yaşanmış hayattan alınmış sürükleyici Ankara polisiyesi… Bir narsistin günlüğünden esinlenerek yazılan sıra dışı bir roman.

            www.kitapyurdu.com , www.mergenyayinlari.com , Seçkin kitapçılarda ve internette rahatlıkla bula bilirsiniz. Instagram: yazar_aydinbenli

Bir Narsistin Cinayet Günlüğü Romanı Zirvede
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri