Boş Laflarla Boş Vaatlerle İşimiz Olmaz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Boş Laflarla Boş Vaatlerle İşimiz Olmaz
11.05.2023 19:47:12

 

Boş Laflarla Boş Vaatlerle İşimiz Olmaz

AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Türkiye Yüzyılı artık şahlanışın dönemi, ülkemizin üzerindeki tüm yüklerin atılışı, yolumuza daha güçlü devam etme günü olacaktır." dedi.

Bafra'da programlar gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  engelli vatandaşların el emeği ve göz nuru emeklerinin yer aldığı kermese katıldı, iş insanları, ilçenin sevilen simalarına ziyaretler gerçekleştirdi. İlçe binasında teşkilat üyeleriyle toplantı gerçekleştiren Yılmaz,  Samsun'un güçlü bir şekilde AK davanın yanında olduğunu vurguladı.

Seçimlere az bir zaman kaldığını belirten Yılmaz, "Sandıklar artık halkımızın kararını bekliyor. Aslında Türkiye yola devam kararını 14 Mayıs'ta verecektir. 21 yıllık kazanımların korunması, gelecek nesillere taşınması için önemli bir dönüm noktası geldi. Rabbim bu süreci hepimiz için hayırlı eylesin. Halkımızın kararı en doğru karardır." diye konuştu.

Türkiye'nin 21 yılda başarıdan başarıya, zaferden zafere koştuğunun altını çizen Yılmaz, "Bunu birlikte başardık, yine başaracağız. Yapılan hizmet ve eser siyasetini vatandaşlarımız çok iyi görüyor. Boş laflarla, vaatlerle bizim hiç bir zaman işimiz olmadı.

Önümüzdeki 5 yılda daha çok çalışacağız, ülkemize daha çok kazanımlar sağlayacağız. Bunu bu zamana kadar başardık, yine başaracak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK kadrolardır" şeklinde konuştu.

 

Boş Laflarla Boş Vaatlerle İşimiz Olmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri