Bu Mu Sizin Yeni Türkiye Vizyonunuz?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu Mu Sizin Yeni Türkiye Vizyonunuz?
12.12.2022 16:36:00

 

Bu Mu Sizin Yeni Türkiye Vizyonunuz?

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt Çarşamba Ziraat Odasına yaptığı ziyarette gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanı İdris Sel ile birlikte Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt, “Aile değerleri başörtüsüne özgürlüğü gollük pas gibi görerek yapılan anayasa değişikliği ile değil ancak sağlam bir vicdan ve toplumsal ahlak ile korunabilir” diye konuştu.

İÇ MİHRAKLARI UZAKLARDA ARAMAYIN

Yeşilyurt şöyle devam etti;

“Kendi elleriyle yarattıkları enkaza günah keçisi arayıp buluyor, etmedik hakaret bırakmıyor, FETÖ’cülükle, hükümet devirmeye çalışmakla itham ediyorlar. İpe sapa gelmez hakaretler, suçlamalarla halk nezdinde itibarını iki paralık etmeye çalışıyorlar.

Biz de iktidarı Sayın Genel Başkanımızın sözleriyle bir kere daha uyarıyoruz;

“İç mihrakları uzaklarda aramayın. Bu akıl tutulmasının ülkeyi daha kötü felaketlere savuracağının farkına varın. Bakın gün gelecek, bu gidişin geri dönüşü de olmayacak. O geri dönüş ciddi maliyetlerin konusu olacak. Mahalle mafyalarının ortalığa döküldüğü iklime boğulduk yeniden!

İktidar ortağı, yardımcısı, suç örgütü lideri dört bir yandan tehdit ediyor, Linç furyasında can ve mal güvenliği tehdit altında olanlar da özür dileyecek, görevinden istifa edecek hale sokuluyor.

Mafya aleminden racon manzaraları devletin en tepesinden icra ediliyor. Bu mu sizin Yeni Türkiyenizin Yeni Vizyonu?

Siz elektiriğe, doğalgaza, trafik cezalarına, harçlara, vergilere, yola, köprüye fahiş zam yapınca sorgu sual edilmiyor, Peki bunları kim denetleyip sizden hesap soracak belli mi bu ucube sistemde?

Kuru, enflasyonu, faizi aynı anda fırlatma becerisi göstereceksin ama bir yandan da enkazın kurbanlarının boynuna ilmek geçirmeye çalışacaksın. Bu taksimi kurt yapmaz kuzulara şah olsa.

ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN!

Bu tablolar karşısında hala iktidara destek vermeye devam eden kardeşlerim, elinizi vicdanınıza koyun!

Böylesi kitlesel bir yoksullaşma, gelir adaletini yok eden servet transferi başka bir iktidar döneminde yaşansaydı susar mıydınız?

“Ne yapalım, Türkiye dış güçlerin tehdidi altında sabretmeliyiz” dediğinizi duyar gibiyim.

Gündüz yayınlarında aile yapımıza dinamit koyan bir televizyon kanalının haber versiyonunda yapılan propagandanın tesiri altındasınız. Gözünüzü bir an her gün farklı bir dış güç hikayesi anlatan o kanallardan ayırın ve Allah’ın size verdiği akıl nimeti ile düşünün.

Gelecek Partisi Samsun İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt Bu Mu Sizin Yeni Türkiye Vizyonunuz?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri