Bu saçmalığa dur diyecek bir baba yiğit yok mu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu saçmalığa dur diyecek bir baba yiğit yok mu!
25.10.2022 10:57:57

 

Bu saçmalığa dur diyecek bir baba yiğit yok mu!

Samsun’da Sheraton Hotel tarafıdan 31 Ekim’de tertip edilecek Hıristiyan Halloween – Cadılar Bayramına dur diyecek bir babayiğit aranıyor.

Samsun Sheraton Hotel’in sosyal medya sayfalarında çocuklara Özel Cadılar Bayramı Atölye Etkinliklerinin 31 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’da yapılacağına dair duyurular devam ediyor.

Yüz boyama etkinleri, pelerin ve şapka süsleme atölyesi, korkunç atıştırmalıklar yapma atölyesi, sinema keyfi ve patlamış mısır, bal kabağı oyma ve süsleme atölyesi ve gizemli oyunlar aktivitesi etkinlikleri maskesi ile Hırıstiyan dinine ait gelenek, görenek ve bayramlarını Müslüman çocuklara şırınga edecek olan Çocuklar için Cadılar Bayramı üstelik 250 TL katılım ücreti ile gerçekleştiriliyor.

MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATIYORLAR

6 Yaş itibariyle çocukları kapsayan Cadılar Bayramı etkinliği afişinde küçük bir dipnot olarak “Kostümlü katılıma uygun bir etkinliktir” ifadesi de yer alıyor.

Müslüman mahallesinde salyangoz satmak anlamına gelen bu etkinliğin hain FETÖ darbe girişiminden sonra gözaltına alınıp serbest bırakılan Samsunlu işadamları Recep-İbrahim Tanrıverdi kardeşlere ait Sheraton Otel tarafından yapılması ayrıca manidar bulunurken bu saçmalığın otel yönetimi ve sorumluları arasında bu dünyada ve ahir hayatta kimin üstleneceği merak ediliyor.

Samsun Sheraton Otel Çocuklar için Cadılar Bayramı etkinliğinin vakti saati yaklaşırken Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü, Samsun Müftülüğü ve Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün sessizliklerini koruyor olması kamuoyunda tepkilere sebep oluyor.

 

Bu saçmalığa dur diyecek bir baba yiğit yok mu!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gerçek     0000-00-00 Sudi Arabistan bile kutluyor cadılar Bayramıni
maneviyatcı     2022-10-26 cadılara senede bir gün bayram size 364 gün.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri