Canik Adını Altın Harflerle Yazdı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Adını Altın Harflerle Yazdı
05.04.2023 17:27:29

 

Canik Adını Altın Harflerle Yazdı

Canik Belediyespor Kulübü, Karadeniz Bölgesi basketbol takımları arasında 3 kategoride Anadolu Şampiyonası’na kalan tek kulüp oldu.

Canik Belediyespor Kulübü gösterdiği üstün performansla Karedeniz basketboluna damga vurdu. Parkede tozu dumana katan Canik Belediyespor Kulübü, Karadeniz Bölgesi’nde düzenlenen bölgesel turnuvalarda U-14, U-16 ve U-18 kategorilerinde şampiyon olarak Anadolu Turnuvası’na katılmaya hak kazandı.

 

Canik İlklere İmza Attı

Canik Belediyespor Kulübü, kızlar basketbolda 3 farklı kategoride şampiyon olarak Anadolu Şampiyonası’na kalan tek kulüp olarak bir ilke imza attı. Karedeniz Bölgesi’nde U-14, U-16 ve U-18 kategorilerinde şampiyon olan Canik Belediyespor Kulübü, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Şampiyonası’nda boy gösterecek. Canikli sporcuların başarıları tüm ilçeye büyük bir sevinç yaşatırken Anadolu Şampiyonası heyecanı ilçenin dört bir yanını sardı.

 

“Şampiyonluk için yola çıkıyoruz”

Canikli sporcuları gösterdikleri başarılardan dolayı kutlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Sporcularımız üstün bir başarı gösterdi ve Anadolu Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Anadolu Şampiyonası’nda 3 farklı kategoride şampiyonluk için yola çıkıyoruz. Onların her bir kategoride birinci olacaklarına yürekten inanıyorum. Sporcularımız bizlerin gururu olmaya, ilçemize başarılar kazandırmaya devam edecek. Anadolu Şampiyonası’nda mücadele edecek tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Canik Adını Altın Harflerle Yazdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri