Canik’e ISO Kalite Yönetim Belgesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik’e ISO Kalite Yönetim Belgesi
12.12.2020 07:59:49

 

Canik’e ISO Kalite Yönetim Belgesi

Canik Belediyesi, Sürekli gelişim ilkeleriyle yaşamın her alanında farklılıklar oluşturmak amacıyla, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi standartlarının gereklerine uygun olarak Kalite yönetim belgesiyle aldı.

HİZMET SUNUM BELGESİ

Vatandaşa hizmet götürdükleri ve ürettikleri her alanda belli bir kalite standardı olmasına büyük önem verdiğini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Canik Belediyesi’nin önceliği vatandaşlarımızın önceliğidir. Halkımız zaten önceliktir, asıl mesele ise onların önceliğini, kendi önceliği haline getirmiş bir belediye yönetim sistemidir. Canik Belediyesi olarak hizmet sunumunda verimliliğin artırılması, kurumda insan kaynakları yönetimi ve kurumsal kapasitenin geliştirilmesinin adına yeni görev alanlarını da kapsayacak ileri Kalite Yönetim anlayışını doğrultusunda yaptığımız çalışmalar neticesinde aldığımız ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

ÖNCELİK CANİK HALKIDIR

Çağdaş ve sosyal belediyecilik, tarihi- kültürel mirası korumak ve yaşatmak, hizmette kalite, verimlilik ve etkinlik, vatandaş memnuniyeti oluşturmak gibi birçok başlığı ihtiva eden bu belgenin aynı zamanda kurum içi koordinasyon anlamına da geldiğini söyleyen Sandıkçı, “ Katılımcılık, tarafsızlık ve hukuka uygunluk bizim için en önemli başlıklardan bir kaçıdır. Bütün hizmetlerimizin hoşgörü, sağduyu ve dürüstlük ilkelerine bağlı olarak yapılmasına ise ayrıca büyük önem veriyoruz. Canik Belediyesi’nin tek bir hedefi vardır, halkının önceliklerini ivedilikle çözmek ve geliştirmektir” dedi.

canik belediyesi ibrahim sandıkçı İSO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER