CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik Nereye Koşuyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik Nereye Koşuyor!
03.01.2023 13:48:56

 

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik Nereye Koşuyor!

Kendisini Atakum Belediye Başkanı olarak gördüğü, Atakum Belediyesindeki birim müdürlerini arayıp talimatlar yağdırdığı ve birim müdürlerine argo tabirlerle ve küfür içerikli tehditlerle iş yaptırmaya çalıştığı iddialarıyla gündeme gelen CHP'nin skandal ilçe başkanı Turgay Özçelik bu sefer de kendisini Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine koyarak Meclis Üyelerine emirler yağdırmasıyla gündeme geldi.

TOPLANTI ÖNCESİ BASKIN

2024'te yapılacak yerel seçimler için Av. Cemil Deveci'nin yerine Atakum Belediye Başkanı olmak istediği konuşulan CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik'in, Başkan Deveci'yi yıpratma çalışmalarına hız vermiş gibi görünüyor.

Partisinin ilçe yöneticileriyle birlikte Atakum Belediyesine geldiği ve Meclis Toplantısı öncesinde CHP'li meclis üyeleriyle yaptığı toplantıda Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin meclise sunacağı çalışmalara olumsuz oy kullanmaları yönünde talimat verdiği öğrenilen Özçelik'in, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adını kullanarak sözünü dinletmeye çalıştığı iddia edildi.

AK PARTİ VE MHP'LİLERE KOLAYLIK

Geçtiğimiz hafta Atakum Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen meclis toplantısı öncesi ilçe yöneticileriyle birlikte Atakum Belediyesine gelen CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, Atakum Belediye Meclis Üyeleriyle özel bir toplantı yaptı. Gerçekleşecek olan Meclis Toplantısında Başkan Deveci'nin meclise sunacağı maddelere olumsuz oy kullanılmasını isteyen Özçelik'in Meclis Üyelerine; "Gerekirse toplantılara katılmayın. Zaten siz katılmazsanız AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin oyları çoğunlukta kalır" dediği iddia edildi.

KILIÇDAROĞLU'NUN ADINI KULLANARAK SÖZ DİNLETMEYE ÇALIŞTI

Elimize ulaşan bilgilere göre Özçelik'in etik olmayan bu isteğine bazı meclis üyeleri tepki gösterdi. Meclis üyelerinden beklemediği bir tepki ile karşılaşan Özçelik'in, Atakum halkının oylarıyla seçildiklerini ve meclis çalışmalarına katılacaklarını ifade eden meclis üyelerine "Ben Kemal Kılıçdaroğlu'nu temsil ediyorum. Ben ne dersem onu yapacaksınız" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik Nereye Koşuyor!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
salim şenyurt     2023-01-04 Turgay ÖZÇELİK bu kadar uzun cümle kurabilecek konuşma yeteneğine sahip değil yanlışınız olmasın
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri