Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-04-2023 10:57   Güncelleme : 24-04-2023 10:57

Çocuklara Armağan Edilen Tek Bayram 23 Nisan

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 103'üncü yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çocuklara Armağan Edilen Tek Bayram 23 Nisan

Türkiye Büyük Millet Meclisinin kurulduğu ve Milli egemenliğin ilan edildiği 23 Nisan tarihinin önemine vurgu yaparak tüm çocukların bayramını kutlayan Başkan Togar, “Ulusal egemenlik vurgusunun ve kararlılığının yanında dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram vardır ki o da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramıdır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Milletimizin en değerli varlığı, aydınlık yarınlarımız, geleceğimizin teminatı tüm çocuklarımıza armağan edilmiştir. Sevginin, masumiyetin, umudun, kardeşliğin ve geleceğe dair umutlar veren tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" dedi.

 

Recep YAZGANRecep YAZGAN