DEVA Partisi’nin çocuk istismarına AK Parti’den tepki
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
DEVA Partisi’nin çocuk istismarına AK Parti’den tepki
26.01.2023 18:47:35

 

DEVA Partisi’nin çocuk istismarına AK Parti’den tepki

​DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk ve beraberindeki partililerin çocukları AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında konuşturarak çocukları siyasete alet etmelerine AK Parti’den tepki geldi.

AK Parti Samsun İl başkan Yardımcısı Adnan Arslan, sosyal medya üzerinden Deva Partisi’ni sert bir dille eleştirerek, “Yazıklar olsun, nefretinizde boğulun” diye yazdı.

Adnan Arslan’ın paylaşımı şu şekilde;

Muhalefet her yerde aynı. Ülke gündemini "karne hediyesi et" diye meşgul ederlerken Samsun'da da 'Çocuk İstismarı' vazifesi @SamsunaDeva'ya verilmiş.

Bir yandan da Genel Başkanlarının ektiği nefret tohumlarını suluyorlar. Yazık, nefretinizde boğulun! #Samsun #cocukistismarıeçim çalışmaları kapsamında çocuk istismarında bulundu.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ÇOCUKLARA KÖTÜLEDİLER

DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk ve beraberindeki partililer, telafisi mümkün olmayan bir hataya imza attı. DEVA Partililer, sokakta karşılaştıkları bisikletli iki çocukla siyaset yaparak, istismarda bulunmuştu.

Çocuklara broşür veren DEVA Partisi İl Başkanı Kebire Biber Türk ve beraberindeki partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı. Ekonomi üzerinden Erdoğan'ı topa tutan DEVA Partililer, çocuklara sözde nasihatler vermişti.

"ANNENİZİ BABANIZI İKNA EDİN, OYLARI BURAYA VERECEĞİZ DEYİN"

Bir DEVA Partili, çocuklara; "Annenizi babanızı ikna edin, 'oyları buraya vereceğiz' deyin" diye telkinde bulunmuştu.

İL BAŞKANI KEBİRE BİRER TÜRK, HÜKÜMETİ ÇOCUKLAR HEDEF GÖSTERDİ

Derslerinin iyi olduğunu söyleyen çocuklara 'ama' diyerek seslenen ve ülkede ekonominin iyi olmadığını aktaran DEVA Partisi İl Başkanı Avukat Kebire Birer Türk, "Siz biz değiştireceğiz onları" diyerek, hükümeti hedef göstermişti.

 "BU RECEP SİZİN GELECEĞİNİZİ ÇALIYOR" DİYEREK NEFRET SUÇU İŞLEDİ

 Karşılıklı diyaloğun sürdüğü karşılaşmada İl Başkanı Kebire Birer Türk'ün ardından bri partili ise "Bu Recep, sizin geleceğinizi çalıyor" diyerek nefret suçu işlemişti.

 

DEVA Partisi’nin çocuk istismarına AK Parti’den tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri