Diriliş Ertuğrul 107. bölüm fragmanı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Diriliş Ertuğrul 107. bölüm fragmanı!
21.02.2018 11:50:44

 

Diriliş Ertuğrul 107. bölüm fragmanı!

​Yeni bölüm fragmanı merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 107.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Peki bu bölümde Ares kurtulacak mı?

Diriliş Ertuğrul 107.bölüm 1.fragmanı!

Diriliş Ertuğrul 107.bölüm 2. fragmanı!

TRT 1'in heyecanla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 107.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Her bölümü farklı bir olaya sahne olan Diriliş Ertuğrul son bölümü yine nefes kesmişti. Peki bu hafta Diriliş'te neler olacak? Karacahisar Kalesi tekfuru Ares kurtulacak mı? Ertuğrul Bey, Ares serbest mi bırakıyor? "O gün geldiğinde gayri dilde söz yürekte sabır bitmiş olacaktır. İndi sözünde durma zamanıdır diyen" Ertuğrul bey herkesi şaşırtan kararını veriyor. İşte Diriliş Ertuğrul 107.bölüm 1 ve 2.fragmanı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 107.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares’i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares’in Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares’i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı. Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares, Ertuğrul’un bütün iddialarını doğrulamıştı.

Sultan, Ares’in itiraflarından sonra ne yapacak? Emir Saadeddin’e ne ceza verecek? Sultan, Emir Saadeddin’i idam edecek mi? Yoksa Emir Saadeddin kurtulmanın bir yolunu bulabilecek mi?

Ertuğrul’un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Sultanın hatunu Mahperi ve Atabeği Altunaba, yaşananlar karşısında Ertuğrul’a ne yapacak? Ertuğrul, saray oyunlarını bertaraf edebilecek mi? Mahperi ve Altunaba’nın taht oyunlarına karşı nasıl mücadele edecek?

Turgut, Ertuğrul’un buyruğuna ve Bamsı’nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası’nı Kayı Obası’na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa’yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut’u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı. Bamsı ve Turgut, Aslıhan ile Hafsa’yı kurtarabilecek mi? Hamile olan Hafsa’ya ne olacak? Bebeğini kaybedecek mi?

Diriliş Ertuğrul 107.bölüm TRT 1
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri