Ekonominin dinamosu inşaat sektörü Samsun’da buluşuyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ekonominin dinamosu inşaat sektörü Samsun’da buluşuyor
03.05.2023 17:50:16

 

Ekonominin dinamosu inşaat sektörü Samsun’da buluşuyor

7. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Asansör, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde 4-7 Mayıs 2023 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuara; Gürcistan, Azerbaycan başta olmak üzere Rusya, Ukrayna, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlardan 20 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor.

 

Türkiye ekonomisinin en dinamik sektörleri arasında yer alan inşaat sektörü, 4-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında 7. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Asansör, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı’nda bir araya geliyor.

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde iki salonda gerçekleşecek fuar, Samsun TMMOB Makine Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası ve Jeoloji Mühendisleri Odası iş birliğiyle düzenleniyor. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Sanayi ve Ticaret Odası da fuarın destekçileri arasında yer alıyor.

Fuarda, inşaat, mermer-seramik malzemeleri, bina tesisatı ve bina sistemleri, havuz tesisat arıtma sistemleri, doğal gaz tesisatları, tesisat sistem ve ekipmanları, çekiciler, kamyon, çevre düzenleme malzemeleri, yürüyen merdivenler, asansörler, kaldırıcılar, yangın algılama ve güvenlik sistemleri, alt yapı elemanları, ahşap ve prefabrik konut projeleri, depreme dayanıklı özel konutlar, akıllı binalar, yazlık ev projeleri vb. ürünler sergilenecek. Gürcistan, Azerbaycan başta olmak üzere Rusya, Ukrayna, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Türk Cumhuriyetleri ve Balkanlardan 20 bini aşkın ziyaretçi bekleniyor. Fuar, 10.00 ile 18.30 saatleri arasında gezebilecek. 

TÜYAP Hakkında: Tüyap, Türkiye’nin ilk fuarcılık şirketi olarak 1979’da Bülent Ünal tarafından kuruldu. Türkiye’de fuarcılığın gelişiminin öncüsü olan Tüyap Fuarcılık Grubu kuruluşundan bugüne kadar yurt içinde 1.881, yurt dışında ise 40 ülkede 207 fuar gerçekleştirdi. Geride bıraktığı 43 yılda Tüyap, 128 ülkeden 350 bin 158 firmaya hizmet verdi ve düzenlediği fuarlarda 219 ülkeden 69 milyon 878 bin 472 ziyaretçiyi ağırladı.  Çin, Rusya ve Afrika’da ilk Türk ihraç ürünleri fuarlarını organize eden şirket, halen yılda ortalama 10 yurt dışı fuara Türk milli katılımı organize ediyor. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan Tüyap, profesyonel kadrosu ve 100’ü aşkın meslek örgütü ile uzun vadeli iş birlikleri yaparak, Türkiye’de sahip olduğu ve işlettiği 6 fuar merkezi ve 4 ülkede sahip olduğu uluslararası ofisi ile düzenli ihtisas fuarları gerçekleştiriyor. Tüyap Fuarcılık Grubu, dijital olanaklarını da seferber ederek hibrit fuarlar düzenlemeyi sürdürüyor. 

 

Bilgi için: Gökçe Ece Oksay / ÜNİTE Edelman (533) 611 54 82

gokce.ece @unite.com.tr; www.unite.com.tr

 

Ekonominin dinamosu inşaat sektörü Samsun’da buluşuyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri