Ertuğrul Sağlam da Koronavirüse Yakalandı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Ertuğrul Sağlam da Koronavirüse Yakalandı!
17.11.2020 06:25:42

 

Ertuğrul Sağlam da Koronavirüse Yakalandı!

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve oğlundan sonra teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile genel menajer Mustafa Aztopal'ın yeni tip koronavirüs (COVID-19) testlerinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Kırmızı-beyazlı kulübün açıklamasında, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve genel menajer Mustafa Aztopal'ın semptom göstermeleri üzerine COVID-19 testi yaptırdığı, her iki ismin de testlerinin pozitif sonuçlandığı aktarılarak, "Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan, genel sağlık durumları iyi olan teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam ile genel menajerimiz Mustafa Aztopal'a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" denildi.

 

Külüpten yapılan açıklama şöyle;

Başkanımız Yüksel Yıldırım ile başkan yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat'ın ev izolasyonları ve tedavileri devam etmekte, genel sağlık durumları ise iyi seyretmektedir.

Yine aynı tarihte testi pozitif çıkan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi Başkanı Jasper Yıldırım ise tamamen iyileşmiş ve herhangi bir belirtisi kalmamıştır.

Bugün Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal ve Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın semptomatik belirtiler göstermesi neticesinde yapılan testlerinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Tedavilerine ve ev izolasyonlarına hemen başlanan ve genel sağlık durumları iyi olan Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yılport Samsunspor Yüksel Yıldırım Koronavirüs Ertuğrul Sağlam Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi Başkanı Jasper Yıldırım Jasper Yıldırım Mustafa Aztopal COVID-19
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER