Fatih Erbakan ne demek istiyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Fatih Erbakan ne demek istiyor
24.05.2022 14:46:35

 

Fatih Erbakan ne demek istiyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, “Kılıçdaroğlu ile Erdoğan 2. tura kalırsa Erdoğan'a destek veririz” açıklaması nedeniyle tepkiler geldiğini, kararlarını değiştirdiklerini açıkladı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Kılıçdaroğlu ile Erdoğan 2. tura kalırsa Erdoğan'a destek veririz” açıklaması nedeniyle partisinin teşkilatlarından ve üyelerinden tepki geldiğini söyledi.

"Biz böyle bir şey olsa bile Erdoğan'a destek olmayacağız deme noktasına geldik" diyen Erbakan, "İki tarafı da desteklememe yolu daha hayırlı olacak" ifadelerini kullandı.

Haber Global'de Buket Aydın'ın sorularını yanıtlayan Erbakan'a, daha önce yaptığı 'Kılıçdaroğlu ile Erdoğan ikinci tura kalırsa Erdoğan'ı destekleriz' açıklaması soruldu.

Erbakan, açıklamasında, "Kılıçdaroğlu ile Erdoğan kalırsa Erdoğan'a destek veririz, demiştik ama başımıza gelmeyen kalmadı. Bu konuda rahatsızlıklar oluştu" dedi.

"Biz böyle bir şey olsa bile Erdoğan'a destek olmayacağız deme noktasına geldik" diyen Erbakan, "Teşkilatlarımızdan ve üyelerimizden tepki geldi. Bu kadarını biz de beklemiyorduk. İki tarafı da desteklememe yolu daha hayırlı olacak" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Fatih Erbakan ne demek istiyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım