Gönüller Manevi Huzurla Doldu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gönüller Manevi Huzurla Doldu
28.01.2023 11:50:32

 

Gönüller Manevi Huzurla Doldu

Canik Belediyesi, Regaib Kandili Özel Programı düzenledi.

Canik Belediyesi tarafından ilçede düzenlenen Regaib Kandili Özel Programı’nda bir araya gelen yüzlerce vatandaş üç ayların müjdecisi olan Regaib Kandili’ni büyük bir sevinç ve mutlulukla karşıladı. Canik Meydan Cami’nde düzenlenen programda Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleşti. Program kapsamında seslendirilen Mevlid-i Şerif ve ilahilere eşlik vatandaşlar, Regaib Kandili’ni dualarla idrak etti.

 

Canik’te Regaib Kandili Dualarla İdrak Edildi

Canik Belediyesi tarafından Canik Meydan Cami’nde düzenlenen programda vatandaşlar Regaib Kandili’ni hep birlikte karşıladı. Akşam namazının ardından başlayan programda Canik 15 Temmuz Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti, Mevlid-i Şerif ve ilahiler okundu. Okunan Mevlid-i Şerif ve ilahilere eşlik eden vatandaşlar, Regaib Kandili’ni yatsı namazına kadar dualarla idrak etti.

 

Gönüller Manevi Huzurla Doldu

Vatandaşların Regaib Kandili’ni ve mübarek üç aylarını tebrik eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Rahmet ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı Regaib Kandili’ni hemşehrilerimizle birlikte dualarla idrak ettik. İlçemizde mağfiret iklimi mübarek üç aylara ve Regaib gecesine yeniden kavuşmanın mutluğu ve sevincini hep birlikte yaşadık. İnşallah Yüce Mevla bizleri sağlık ve huzurla Leyle-i Kadir’e, ardından Ramazan Bayramı’na ulaştırır. Hemşehrimlerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Regaib Kandili'ni ve mübarek üç aylarını tebrik ediyor, bu mübarek zamanları birlik ve beraberlik içerisinde, verimli bir şekilde istifade edebilmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Canik Meydan Cami’nde gerçekleştirilen program Canik Belediyesi Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Canik Belediyesi programın ardından vatandaşlara lokma ikramında bulundu ve gül suyu hediye etti.

Gönüller Manevi Huzurla Doldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri