Gülnaz Şırınga, Ahmet Tebeşir Ve Cevat Stetoskop
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Gülnaz Şırınga, Ahmet Tebeşir Ve Cevat Stetoskop
16.02.2021 07:30:46

 

Gülnaz Şırınga, Ahmet Tebeşir Ve Cevat Stetoskop

Üç tane tuhaf isim. Kim bunlar? Hemen söyleyeyim. Birincisi hemşire. İkincisi öğretmen. Üçüncüsü de doktor.           Peki, nasıl isimler bunlar doğru olabilir mi?

Evet, ihtirası aklımı bloke eden bir muhalifseniz. Rezil olmadan önce yaşayacağınız kısa süreli bir galibiyet duygusu hoşunuza gidiyorsa doğru olduğuna inanabilirsiniz.  Memleketin muhalif mecralarında bu tip haberler hiç eksik olmaz.  Bir kişi de demez ki "Adam gibi muhalefet edin neden bizi yalanla maniple ediyorsunuz"  Ama yok. Yalanı uyduran da, dinleyen de ve sonra rezil olup özür dileyende halinden çok memnun. Ve bu sebepten dolayı yalan dalgası hiç bitmez. Her zaman biri diğerini takip eder.

Bu günkü konumuz “Gülnaz Şırınga”... Özlem Gürses isimli müzmin muhalif bir şahıs var. Sözcü Gazetesinde yazar ve Halk TV’de sunucu olan bu kadın en son bir ay içinde ikinci defa yalan haberden rezil oldu. Gülnaz Şırınga haberinin kahramanı da kendisi.

Gazetecilikte haber meşhur 5N 1K yöntemi ile hazırlanır. Yani beş tane N ile bir tane de K ile başlayan soruya cevap aranır.

Bu kriterlerle şimdi malum habere bakalım.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hasan caner     2021-02-16 :)))
Advert
GALERİLER