Hangi Ülkücü Doktora Ambargo Uygulanıyormuş!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hangi Ülkücü Doktora Ambargo Uygulanıyormuş!
14.06.2022 14:25:52

 

Hangi Ülkücü Doktora Ambargo Uygulanıyormuş!

Samsun Üniversitesi'nde ülkücü doktorlara ambargo uygulanarak kadro verilmediği iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Samsunetikhaber3.com haber sitesi bu iddiaları ‘Cumhur İttifakı'nda Üniversite Çatlağı!’ başlığıyla verirken, haberin devamında, “Samsun Üniversitesi'nde ülkücü doktorlara ambargo uygulanarak kadro verilmediği öne sürülürken, AK Parti'li bürokratlar için kişiye özel personel alım ilanları hazırlanarak kadro oluşturulduğu ileri sürülüyor” diye yazdı ama ambargo uygulanan ülkücü doktorun ismini veremedi.

KİM BU ÜLKÜCÜ DOKTOR

Haberde, çok sayıda ülkücü kimliğiyle tanınan doktorun Samsun Üniversitesi'nin alım ilanlarının kişiye özel maddelerle hazırlandığı gerekçesiyle üniversitede işe başlayamadığı, bu nedenle Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi ile ilişkilerini keserek özel hastanelere veya başka kamu hastanelere tayinlerini isteyerek gittikleri kamuoyuna yansıdığı da belirtilirken, nitelikli yayınları olmadığından üniversiteye girmeye ve kadro almaya yeterliliklerinin olmadığından hiç bahsetmedi.

Öte yandan birilerinin nitelikli yayınları olmadığından üniversiteye giremedikleri için ülkücü ayağına yatarak rektöre iftira atıp kendine menfaat devşirmeye çalıştığı iddiaları da gündeme gelmeye başladı.

Hangi Ülkücü Doktora Ambargo Uygulanıyormuş!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Samsunlu     0000-00-00 Nizamettin bey Googlescholar’daki yayınlarınızın özeti: Acta ortopedica brasileira isimli dergide ilk isim olan makaleniz Q4 sınıfında ve ücretli bir dergi dergide. Önce Q1 ve Q2 sınıf dergilerde yayın yapın bence ondan sonra konuşun.
Burhan     0000-00-00 Sağlık müdürü akpartili filan değil.akparti'yi kullanan 6+1 masanın saadet partilisi.sağlık müdürlüğünde ne kadar akpartili varsa pasifize etti adam.çevresindekilere bakın;ya ip'li,ya chp'li.
Sky     0000-00-00 Ne diyelim. Allah sorsun. Memleketi bu hale düşüren sahte Müdür ve avanesi değil mi.
Nizamettin     0000-00-00 Kimin yayınının ne kadar olduğu Google akademik de sorgulandığında ortaya çıkar. Kaldı ki kadroların kişiye özel açıldığını kim olsa anlar. Önemli olan kimin hak ettiği değil midir?
GALERİLER
Web Tasarım