Hüda Par’ın Batman Hedefi 5’te 3
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Hüda Par’ın Batman Hedefi 5’te 3
29.04.2023 14:16:04

 

Hüda Par’ın Batman Hedefi 5’te 3

Haber Merkezi - Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, "Batman'da milletvekili seçimlerinde de hedef en az 5'in 3'ünü almak" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Batman’da gelen Yapıcıoğlu, mahalle muhtarları ile buluştu.

Ardından AK Parti milletvekili adaylarının seçim ofisini ziyaret eden Yapıcıoğlu, burada 14 Mayıs'ta önemli bir seçimin yapılacağını anlattı.

“Seçim gününe kadar çalışmalarımızı hızlandıracağız”

İkinci yüzyıla girerken bir yol kazası yaşamamak ve Türkiye'nin daha ileri bir noktaya taşınması için son ana kadar yoğun çalışma yürütülmesi gerektiğini belirten Yapıcıoğlu, şöyle devam etti:

"Bütün kardeşlerimize, bütün hemşehrilerimize, bütün vatandaşlarımıza şunu söylüyoruz: İkinci yüzyılda bir yol kazası yaşamamak ve hep birlikte memleketimizi daha ileri bir noktaya taşımak ve milletimizin şu ana kadar çözülemeyen sorunlarını da hızlı bir şekilde çözmek ve daha müreffeh bir toplum oluşturmak için elbirliğiyle çalışacağız ve seçim gününe kadar çalışmalarımızı hızlandıracağız."

“Batman’da hedef en az 5'in 3'ünü almak”

Türkiye'nin çözülemeyen sorunlarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan döneminde çözüldüğünü aktaran Yapıcıoğlu, şunları kaydetti:

"Memleket CHP zihniyetine teslim edilmemelidir. Çünkü memleketin en ciddi, en köklü, en can yakıcı sorunları bu zihniyetin ürünüdür. Bu sorunları oluşturan zihniyet, sorunları çözemez diye düşünüyoruz. Bu zihniyetin oluşturduğu sorunların çözümü noktasında çok güçlü ve cesur adımlar atan Sayın Cumhurbaşkanımızın, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde ya da halk arasında söylenen adıyla Başkanlık Sisteminde ikinci dönemini tamamlaması çok çok önemlidir. İnşallah bunu hep birlikte başaracağız ve seçimi ilk turda bitireceğiz. Batman'da milletvekili seçimlerinde de hedef en az 5'in 3'ünü almak. İnşallah bu konuda da çabalarımızı yoğunlaştıracağız."

Hüda Par’ın Batman Hedefi 5’te 3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri