İnsan Hür Namussuz Olamaz Arkadaş!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İnsan Hür Namussuz Olamaz Arkadaş!
13.10.2020 06:28:54

 

İnsan Hür Namussuz Olamaz Arkadaş!

Namus kavramı insanlık tarihi kadar eskidir. Genel anlamıyla kişinin hassasiyet gösterdiği alan, kendisine has kırmızı çizgilerini ifade ediyor.

Gel gör ki insanlık bazı değerlerinde kan kaybedince Namus insanın en dokunulmaz noktası olan biricik kadınıyla özdeşleşti.

İnsan olan kadını sahiplenir, besler, sever ve başkasıyla zinhar paylaşmaz, ona kem gözle bakanın gözünü çıkarır, uğrunda canını verir, ama kadının ihanetini de af etmez.

Maalesef deforme olan insanlık birey düzeyinde yalnızlaşınca bu namus kavramını kıskanan dünyanın zındığa komitesi kadın erkeği birbirine düşürerek bu birlikteliği bozmak istiyor, tabi bu konuda ölümlerle dahi sonuçlanan vakalar meydana geliyor.

Bu Namus düşmanlarının Feministler ve LGBT’liler geliyor, ikisi de AB çocukları ve BM’nin has evlatlarıdır. Onun için BM’nin kadın komisyonu sözcüsü “ev kadın için güvenilir bir yer değildir” ifadesini kullandı.

Feministlerin yedi hikayesi varsa yedisi de kadını belden aşağı özgürlüğe kavuşturmak üzerinedir. Tıpkı sigaranın insanı gizliden gizliye öldürdüğü gibi Feminizm de kişiyi küfre götürüyor, ama Sema Maraşlı gibi tek tük vatandaşlar kıl payı bu tuzaktan kurtulabiliyor.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER