İşte Diriliş Ertuğrul 108. bölüm fragmanları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İşte Diriliş Ertuğrul 108. bölüm fragmanları
28.02.2018 15:22:31

 

İşte Diriliş Ertuğrul 108. bölüm fragmanları

TRT 1 ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 108.bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü izleyici tarafından merakla beklenirken yaşanan olaylar herkesi şoke etti. Peki, Bamsı, Turgut Alp'i öldürecek mi? Sultan Alaaddin Keykubat, Ertuğrul Bey tutuklayacak mı? "Sadettin'in peşine düşersin yaverini katledersin. Sen ne cüretle benim adaletimden şüphe edersin" diyen Sultan, Ertuğrul Bey'i öldürecek mi?

İşte Diriliş Ertuğrul 108.bölüm 1. fragmanı

Diriliş Ertuğrul 108.bölüm 2. Fragmanı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 108.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Sultan, Ares’in itiraflarından sonra Emir Saadettin’i zindana attırmış, nihai kararını sefere gitmeden evvel vereceğini söylemişti. Sultan, sefere gitmeden önce kararını açıklamış, Emir Saadettin’e itham edilen suçların araştırılmasına ve Emir Saadettin’in görevinden azline karar vermiş, Ertuğrul bu karardan hiç memnun olmamıştı. Her şeye rağmen Ertuğrul sözünde durup Ares’i serbest bırakmış, Emir Saadettin ise her şeyi itiraf eden Ares’i öldürmek için peşine adam göndermişti. Göktuğ ve adamları Ares’i yakalamış fakat Ertuğrul yetişip Ares’i onların elinden kurtarmıştı. Ares, Ertuğrul’un kendisi için yaptıklarından etkilenmiş ve Müslüman olmuştu.

Emir Saadettin’in hak ettiği cezayı almadığını düşünen Ertuğrul ne yapacak? Emir Saadettin’in sultana karşı girişeceği hareketlere mani olabilecek mi? Kendisine iyice düşman olan saray erkânıyla nasıl mücadele edecek?

Emir Saadettin, Ertuğrul’un Göktuğ’u öldürüp kendisine göz dağı vermesinden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a mani olmak ve onu ortadan kaldırmak için ne gibi bir plan yapacak? Sultana da kinli olan Emir Saadeddin, ondan intikam alabilecek mi?

Turgut ve Bamsı, Aslıhan ve Hafsa’yı Titan’ın elinden kurtarmış fakat Hafsa baygın bir halde yere yığılmıştı. Hafsa’nın durumu ne olacak? Karnındaki bebeğine bir zarar gelecek mi? Bamsı ve Turgut, Titan’dan intikam almak için nasıl harekete geçecek?

Müslüman olan ve bundan sonra Ertuğrul’la yoldaşlık edecek Ares’i neler bekliyor? Mahperi Hatun ve Altunaba’nın, sultanın vasiyetinin tersine Şehzade Gıyaseddin’i tahta geçirme planları nasıl işleyecek? Ertuğrul bu planları bozabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 108.bölüm TRT 1
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri