Mücahit Yılmaz: Hizmetlerin devamı için AK Parti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Mücahit Yılmaz: Hizmetlerin devamı için AK Parti
09.05.2023 17:04:40

 

Mücahit Yılmaz: Hizmetlerin devamı için AK Parti

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz, ''Hizmetlerin devamı için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partimize destek olacağız'' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Av. Mücahit Yılmaz, seçim çalışmalarını Tekkeköy ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle sürdürdü. 

Kapı kapı dolaşmalıyız

Tekkeköy seçim koordinasyon merkezinde teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Yılmaz, "Seçime sayılı günler kaldı, bu süreçte var gücümüzle çalışacağız, kapı kapı dolaşacak, her vatandaşımızın gönlünü kazanacağız." şeklinde konuştu.

İstikrar için AK Parti

Tekkeköy Muhtarlar Birliği ve Tekkeköy Muhtarlar Derneği ziyaretleri gerçekleştiren Yılmaz, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin önemine değinerek, "Bu seçimde ülkemizi ya terör destekçileriyle birlik olanlara teslim edeceğiz ya da huzur, güven ve istikrarın, dev hizmetlerin devamı için sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Partimize destek olacak ve oy vereceğiz." ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençlere verdiği değerden de bahseden Mücahit Yılmaz "Samsun'da ilk defa bir genç seçilebilecek bir sıradan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile aday gösterildi. Biz de verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmeye gayret edeceğiz, devamlı sahada olacağız." diye konuştu.

Aday Mücahit Yılmaz, son olarak Kibarlar ve Büyüklü Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Buluşmada vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Yılmaz, "14 Mayıs'tan sonra seçildiğimiz takdirde siz hemşehrilerimi daha sık ziyaret edeceğim, sıkıntıları, sorunları birlikte çözeceğiz." dedi.

Mücahit Yılmaz: Hizmetlerin devamı için AK Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinirherif     0000-00-00 Tarım bitmiş hayvancılık bitmiş eğitim zaten çoktan bitti. Halk fakirleşti. Sağ olsunlar fakirlikte eşitlendik hepimiz
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri