MÜSİAD Samsun Batum İş Gezisi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
MÜSİAD Samsun Batum İş Gezisi
13.07.2023 16:21:59

 

MÜSİAD Samsun Batum İş Gezisi

MÜSİAD Samsun Şubesi üyeleri, MÜSİAD Batum Şubesinin davetlisi olarak iş gezisi kapsamında Batum’a gitti.

2 günlük ziyaret kapsamında Türkiye Batum Başkonsolosu Rıza Kağan YILMAZ ve Ticari Ateşeliği, Batum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Giorgi ROMANADZE, DEİK Türkiye-Gürcistan İş Konseyi Başkanı Osman ÇALIŞKAN'ı, MUSİAD Batum Şube Başkanı Hamza KÖSE’yi ziyaret eden Samsun MÜSİAD ekibi, ayrıca iş görüşmeleri kapsamında Gürcistan’lı iş adamları ile B2B görüşmeler yapma imkanı buldu.

 

Ziyaretle ilgili bilgi veren MÜSİAD Samsun Başkanı Hasan Tahsin ŞENGÜL, özellikle Rusya-Ukrayna savaşı sonrası artan önemi ile Gürcistan, iş adamlarımız açısından önemli bir nokta haline geldi. Birçok alanda işbirlikleri yakalanabilecek bu coğrafyada yaptığımız görüşmelerde, ilerisi için güzel işaretler aldığımızı ifade edebiliriz .

Ayrıca , Rusya, Çin ve İsrail’li iş adamları ve sermaye gruplarının bölge üzerinde artan etkisinin yansımalarını gördük. Türkiye olarak, komşu coğrafyamız olan Gürcistan’la daha fazla ticari münasebet kurulmasının zaruretini yerinde tespit ettik. Ziyaretlerimizde ve ikili görüşmelerimizde ülkemiz ve MÜSİAD’la ilgili aldığımız olumlu mesajlar bizleri mutlu etti. Misafirperverlikleri ile bizleri en güzel şekilde ağırlayan MÜSİAD Batum Başkanımız Hamza KÖSE başta olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederiz dedi

MÜSİAD Samsun Batum İş Gezisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı