PlayStation Home tarih oluyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
PlayStation Home tarih oluyor
01.10.2014 00:26:29

 

PlayStation Home tarih oluyor

Sony'nin PlayStation 3 sahiplerine sunduğu 3 boyutlu sosyal oyun platformu PlayStation Home'un fişinin önümüzdeki senenin Mart ayında çekileceği belli oldu.2008'de Wii'nin (sonrasında Xbox 360'ın) avatar'larına karşı rakip olarak geliştirildiğine inanılan PlayStation Home'un kapatılacak olması, hiç şaşırtıcı değil. Home, belirli bir kullanıcı kitlesine sahip olsa da yaygınlaşmayı hiçbir zaman başaramamıştı.14 Kasım'dan itibaren yeni içerik yayınlamayı durduracak olan PS Home, Avrupa'da yaşayan oyun severler tarafından 3 Aralık tarihine kadar indirilebilecek. Hizmetin kepenkleri indireceği tarih ise 31 Mart 2015.PlayStation Home, PlayStation 3'e özel bir sosyal oyun deneyimi... Bu, yeni oyunlar keşfetmek için bir yer. İsterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızla PlayStation Network üzerinden oynayabiliyor veya sadece yeni bir oyun keşfedebiliyorsunuz.   

Sony'nin PlayStation 3 sahiplerine sunduğu 3 boyutlu sosyal oyun platformu PlayStation Home'un fişinin önümüzdeki senenin Mart ayında çekileceği belli oldu.

2008'de Wii'nin (sonrasında Xbox 360'ın) avatar'larına karşı rakip olarak geliştirildiğine inanılan PlayStation Home'un kapatılacak olması, hiç şaşırtıcı değil. Home, belirli bir kullanıcı kitlesine sahip olsa da yaygınlaşmayı hiçbir zaman başaramamıştı.

14 Kasım'dan itibaren yeni içerik yayınlamayı durduracak olan PS Home, Avrupa'da yaşayan oyun severler tarafından 3 Aralık tarihine kadar indirilebilecek. Hizmetin kepenkleri indireceği tarih ise 31 Mart 2015.

PlayStation Home, PlayStation 3'e özel bir sosyal oyun deneyimi... Bu, yeni oyunlar keşfetmek için bir yer. İsterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaşlarınızla PlayStation Network üzerinden oynayabiliyor veya sadece yeni bir oyun keşfedebiliyorsunuz. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER