Salıpazarı'na Tabiat Parkı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Salıpazarı'na Tabiat Parkı
04.02.2021 08:39:00

 

Salıpazarı'na Tabiat Parkı

Salıpazarı İlçesinde turizm yatırımları devam ediyor.

Salıpazarı Belediyesi ve Yerel Eylem Grubu Derneği’nin girişimleri ile başlatılan turizm çalışmaları kapsamında Kınalık Yaylası ve Çağlayan Takım Şelalelerinin olduğu bölgede “Tabiat Parkı” için incelemelerde bulunuldu.

 

TABİAT PARKI İÇİN İNCELEME

Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü ve Samsun Şube Müdürlüğü heyetleri ile Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Kınalık Yaylası ve Çağlayan Takım Şelaleleri bölgesinde Tabiat Park çalışmaları için yer ve güzergâh tespiti incelemelerinde bulundu.

 

SALIPAZARI’NI DÜNYAYA TANITACAĞIZ

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçemiz tarihi ve doğal güzellikleri ile turizm potansiyeline sahiptir. Keşfedilmeyi bekleyen, gün yüzüne çıkmamış o kadar harika yerlerimiz var ki, bütün çabamız Salıpazarı İlçemizi önce ülkemize sonrasın da ise dünyaya tanıtmaktır.

PROJE İÇİN İŞ BİRLİĞİ

Bu günde  Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğü ekiplerince Kınalık Yaylamız ve Çağlayan Şalelerimizin olduğu bölgede bir tabiat parkı projemiz için fikir alış verişinde bulunmak üzere bir araya geldik. Projeyle ilgili gerekli kurumlarla iş birliği içersinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Salıpazarı Salıpazarı Belediyesi turizm Tabiat Parkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER