Samsun’da Fırtına Öncesi Sessizlik
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Fırtına Öncesi Sessizlik
11.05.2023 10:03:22

 

Samsun’da Fırtına Öncesi Sessizlik

Samsun’da 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde partilerin listelerine gösterilen tepkileri avantaja çevirerek oylarını arttıran MHP Samsun’da üç milletvekili ile Samsun’u Ankara’da temsil etmenin hazırlıklarına başladı.

 

Özellikle CHP ile İYİ Parti listelerine gösterilen tepki oylarını toplayarak Samsun’lu ülkücü milliyetçi oyların toplanma merkezi haline gelen MHP Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak, başarıyla yürüttüğü seçim kampanyası boyunca Samsun’u ilçe ilçe ve köy köy dolaşarak, sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmadı.

Karapıçak’a gösterilen teveccüh bütün kesimlerden oy alabilecek, ülkücü, milliyetçi ve dirayetli bir aday haline getirirken, Samsun’da tepki oyların toplandığı tek isim olarak MHP’nin Samsun’da üç milletvekili çıkarabilmesinin de anahtarı konumuna yükseltti.

Samsun’da özellikle ülkücü milliyetçi seçmen, oy vereceği partisinin aday listesine tepki göstererek partisini cezalandırmak için MHP Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak’a oy verme kararını alıyor.

Bu karar ise Karapıçak’ı Samsun’da tepki oylarının toplanma merkezi haline getiriyor.

 

Samsun’da Fırtına Öncesi Sessizlik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri