Samsun’da Olağanüstü Hal!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Olağanüstü Hal!
30.03.2021 09:27:17

 

Samsun’da Olağanüstü Hal!

Emniyet Genel Müdürlüğü, Samsun’da Covid-19 denetim ve tedbirleri kapsamında faaliyette bulunmaları için 189 erkek ve 20 kadın olmak üzere toplamda 209 takviye personel gönderdi.

Samsun’da Samsun Emniyet Müdürlüğü personeliyle birlikte görev yapacak olan polis sayısı 59 bölgede 1620’ye yükseltildi.

 

Konuyla alakalı olarak Samsun Valiliğinden yapılan açıklama şöyle;

İlimizde alınan kararlara uyulup uyulmadığından denetlenmesi; halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde HES kodu sorgulaması yapılması, vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi, alınan tedbirlere ve yapılan uyarılara uymayanların ikaz edilmesi, toplum sağlığının korunması, pandemi ile etkin olarak mücadele edilebilmesi, halkın güvenlik içinde yaşadığı duygusunun pekiştirilmesi amacıyla, 29 Mart 2021 tarihinden itibaren ikinci bir emre kadar Emniyet Genel Müdürlüğünden ilimize 189 erkek, 20 kadın olmak üzere toplam 209 takviye personel görevlendirilmesi yapılmıştır.

İlimizde bugüne kadar alınan tedbirlere ilaveten takviye edilen personelle birlikte, Samsun Valiliği İl Emniyet Müdürlüğümüzce toplam 59 bölgede 1620 personel ile Covid-19 ile mücadele faaliyetlerine etkin ve kararlı bir şekilde devam edilmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü Samsun Covid-19
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER