Samsun’dan Acun Medya Akademi’ye
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’dan Acun Medya Akademi’ye
08.07.2021 09:45:53

 

Samsun’dan Acun Medya Akademi’ye

Salıpazarı İlçesinde yayın hayatını sürdüren HABERSAL ve Çarşamba Haber EXPRES TV'nin görünmeyen isimlerinden yüzde 85 görme engelli Kerem Kuzu 6 yaşından beri hayranı olduğu Acun Medya hayaline kavuştu.

Samsun’un Salıpazarı İlçesinde doğuştan görme engeli genç hayalleri için hiçbir zaman vazgeçmedi. Azmi ve hırsıyla engel tanımayan Kerem Kuzu hep hayalini kurduğu Acun medya akademi için uzun süredir verdiği mücadelesini kazandı.

 

Kerem Kuzu hayalini kurduğu Acun Medya basamaklarına tırmanmak için ilk olarak babasına ait Salıpazarı İlçesinde yerel yayın yapan HABERSAL TV' de mesleğe ilk adımını attı. Bir süre HABERSAL TV de daha sonra 2005 yılından bu yana Çarşamba ilçesinde yayın hayatını sürdüren HABER EXPRES TV'nin Görüntü ve Yayın Yönetmeni görevini üstlenerek başarı ile görevini sürdürdü. 

6 yaşından beri  Acun Medya hayali kuran ve şimdi 18 yaşında olan Kerem Kuzu yüzde 85 görme engelli olmasına rağmen binlerce kişi arasından seçilerek Nişantaşı Üniversitesi Acun medya Akademi’de eğitime başladı.

Samsun Salıpazarı HABERSAL Haber EXPRES TV Acun Medya Acun Medya Akademi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER