Samsun’dan Salıpazarı’na Hayvanlar İçin Pedal Çevirdiler
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’dan Salıpazarı’na Hayvanlar İçin Pedal Çevirdiler
05.10.2020 06:54:07

 

Samsun’dan Salıpazarı’na Hayvanlar İçin Pedal Çevirdiler

Ekolojik Hayat Bisiklet Derneği üyeleri Samsun’dan Salıpazarı’na hayvanlar için pedal çevirdi.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde AB Birliği Sivil Düşün Programı desteği ile hazırlanan "Boncuk Seni Bekler" Projesi kapsamında Salıpazarı İlçesi'ne gelen Dernek Üyeleri ilçede sokak hayvanlarına mama bıraktı.

Dernek üyelerini 15 Temmuz Meydanında Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül bisikleti ile karşıladı.

Başkan Akgül, duyarlı davranışlarından dolarından dolayı Ekolojik Hayat Bisiklet Derneği üyelerine teşekkür etti.

Akgül, ““4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü aynı dünyada birlikte nefes alan tüm canlıların hayat hakkına dikkat çekip, farkındalık oluşturmak için çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Bugün de Ekolojik Hayat Bisiklet Derneği üyeleri Samsun’dan bisikletleri ile pedal çevirerek İlçemize kadar geldiler. Yaşadığımız dünya ve hayatımız, hayvanlara göstereceğimiz sevgi ve hoşgörü ile daha da güzelleşecektir. 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle ülkemizde ve dünyada, tüm canlılara karşı daha da sorumlu davranan nesillerin yetişmesini temenni ediyorum ”dedi.

Salıpazarı’ndaki etkinliğe Ekolojik Hayat Bisiklet Derneği Atakum, İlkadım, Canik, Dikbıyık, Çarşamba ve Salıpazarı üyeleri katıldı.Üyeler misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanı Halil Akgül’e teşekkür etti.

Ekolojik Hayat Bisiklet Derneği Samsun Salıpazarı 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü Boncuk Seni Bekler Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Halil Akgül Atakum İlkadım Canik Dikbıyık Çarşamba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER